علیشیری خبر داد : اعلان گزارش جهانی سرمایه گذاری خارجی به ‌طور همزمان در 141 کشور

علیشیری خبر داد : اعلان گزارش جهانی سرمایه گذاری خارجی  به ‌طور همزمان در 141 کشور
بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از اعلان گزارش جهانی سرمایه گذاری خارجی(WIR2013) به صورت سالانه توسط کنفرانس توسعه و تجارت ملل متحد، (آنکتاد) در ساعت 16 روز شنبه 8 تیرماه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،علیشیری در ادامه افزود : در این مراسم که با حضور ،استانداران و سفرای داخلی و خارجی ،سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار می شود رتبه بندی سرمایه گذاری خارجی در سطح جهان و اعلام وضعیت جذب سرمایه گذاری خارجی کشور طی سال گذشته و مقایسه آن با سالهای قبل اعلام می شود.

علیشیری در ادامه افزود : مراسم رونمایی  از 5 جلد کتاب فنی و تخصصـی درحوزه های تامین مالی و سرمایه گذاری خارجی، پنجره واحد (مجازی) سرمایه گذاری خارجی و تامین منابع مالی خارجی، بانک جامع و یکپارچه اطلاعاتی سرمایه گذاری مستقیم خارجی ،پایگاه اینترنتی جدید سرمایه گذاری خارجی کشور از سایر برنامه های این همایش می باشد.


دانلود گزارش

 

۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۵:۵۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP