بانک توسعه اسلامی انجام داد: اعطای 143 میلیون یورو تسهیلات برای تاسیسات فاضلاب فارس

بانک توسعه اسلامی انجام داد:  اعطای 143 میلیون یورو تسهیلات برای تاسیسات فاضلاب فارس
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)،معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از تبادل تفاهم نامه با بانک توسعه اسلامی جهت اعطای تسهیلات با مبلغ 143 میلیون یورو برای تکمیل تاسیسات فاضلاب شش شهر استان فارس خبر داد.


حسین بنکداری افزود: مهمترین و موثرترین راه‌حل تحقق اهداف توسعه در یک کشور، وجود ساختار اقتصادی تواتمند با بازار مالی فعال است.


وی ادامه داد: با توجه به کمبود منابع عمومی در اغلب کشورهای در حال توسعه، منابع عمومی دولت جهت تحقق اهداف توسعه ای و انجام پروژه های زیربنایی کافی نیست و باید کسری سرمایه را از سایر منابع مالی تامین کرد.


وی گفت: در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور روش های متنوعی جهت تامین منابع مالی تعریف شده است و بخش قابل توجهی از منابع مالی پروژه ها را از منابع غیر دولتی تامین می کنیم.


بر اساس این گزارش، امروز (سه شنبه) با حضور مدیران و کارشناسان بانک توسعه اسلامی تفاهم نامه تکمیل تاسیسات فاضلاب شهر های آباده، داراب، فسا، فیروزآباد، نی ریز و سپیدان با مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مبادله شد.


این طرح شامل احداث سه باب تصفیه خانه به ظرفیت تقریبی 65000 مترمکعب بر شبانه روز و اجرای 850 کیلومتر شبکه و حدود 200 کیلومتر خطوط انتقال اصلی است.

 

۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP