در حاشیه چهارمین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری؛ امضای چهار تفاهم نامه همکاری بین آذربایجان شرقی و چین

در حاشیه چهارمین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری؛  امضای چهار تفاهم نامه همکاری بین آذربایجان شرقی و چین
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبر گزاری پانا،در حاشیه چهارمین همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری آذربایجان شرقی، چهار تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان و هیأت سرمایه‌گذاری استان هوبی چین امضا شد.


 بر اساس این تفاهم‌نامه‌ها، دو طرف علاقمندی خود را برای همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک به منظور اجرای پروژه نصب و راه‌اندازی سه نیروگاه برق‌آبی در شهرستان‌های میانه، جلفا و خداآفرین اعلام کردند.


همچنین دو طرف اعلام آمادگی کردند در زمینه نصب و راه‌اندازی تاسیسات تولید برق با استفاده از انرژی خورشیدی همکاری‌های مشترک داشته باشند.


مطالعه و امکان‌سنجی همکاری در زمینه ساخت و نصب نیروگاه‌های بادی و راه‌اندازی طرح‌های دوگانه نیروگاه بادی و خورشیدی به منظور توسعه انرژی‌های پاک از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه‌ها بود.


ارزش تقریبی این تفاهم‌نامه‌ها که به امضای استاندار آذربایجان شرقی، سرمایه‌گذار چینی، رییس پانل امور زیربنایی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و نمایندگان مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان رسید، بیش از 3500 میلیارد ریال عنوان شده است.
 

۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP