سرمایه گذار آلمانی:مزیت های منطقه آزاد ارس برای سرمایه گذاری قابل توجه است

سرمایه گذار آلمانی:مزیت های منطقه آزاد ارس برای سرمایه گذاری قابل توجه است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،مدیر گروه سرمایه گذاری تولید خودرو کشور آلمان مشوق ها و امتیازهای سرمایه گذاری ارایه شده در منطقه آزاد ارس را قابل توجه عنوان کرد


اریک گونشه در حاشیه دومین روز برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در استان آذربایجان شرقی ، منطقه آزاد ارس را موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری دانست و گفت: ارس قابلیت توسعه اقتصادی و حضور در عرصه های بین المللی را دارد.


وی با ابراز شگفتی از استقبال خوب سرمایه گذاران از این همایش گفت: ما نیز آماده سرمایه گذاری در این منطقه هستیم و مطالعه طرح تجاری در خصوص سرمایه گذاری در آذربایجان شرقی را در برنامه های گروه قرار خواهیم داد.


مصطفی عبدالرحمن عبدالله رییس هیات تجاری اقلیم کردستان عراق یکی دیگر از سرمایه گذاران حاضر در این همایش بود که از گسترش تعاملات تجاری با ایران خبر داد.


وی افزود: به واسطه شرایط موجود تعامل های تجاری با ایران رو به توسعه بوده و مورد رضایت است.


بر اساس گزارش پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، عبدالرحمن عبدالله، نکات مثبت جاری در همایش بین المللی سرمایه گذاری آذربایجان را زمینه توسعه روابط اقتصادی با ایران دانست. 

۱۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP