با حضور سازمان سرمایه گذاری و اتاق بازرگانی :سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری چین افتتاح شد

با حضور سازمان سرمایه گذاری و اتاق بازرگانی :سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری چین  افتتاح شد
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری چین با حضور نمایندگان سازمان سرمایه گذاری ، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و اتاق مشترک ایران و چین افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،در این نمایشگاه سرمایه گذاران  توانمندی از30 کشور جهان ،جهت بررسی فرصتهای سرمایه گذاری کشورهای مختلف  حضورداشتند.
به گزارش خبرنگار سازمان سرمایه گذاری ، پس از برگزاری مراسم افتتاحیه، نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و اتاق مشترک ایران و چین در غرفه سازمان سرمایه گذاری ایران حضور یافتند و به سرمایه گذاران کشورهای مختلف مزایای سرمایه گذاری در ایران را  تشریح نمودند.
این گزارش در عین حال خاطر نشان می کند که صاحبان پروژه های سرمایه گذاری کشورمان  به معرفی پروژه های خود در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان پرداختند .
سمینارهایی با عناوین " سمینار روز ایران" و "سمینار سرمایه گذاری  در ایران"  هم اکنون در  نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری چین  جهت بازدیدکنندگان برگزار  می گردد.
  این گزارش می افزاید: شرکتهای متعددی در زمینه تولیدات محصولاتی از قبیل:  لامپ کم مصرف ، فیبرهای پیشرفته، پلی اتیلن، ماشین آلات بسته بندی، صنایع الکترونیک و غیره  درخواست سرمایه گذاری در ایران را اعلام نمودند.
بنا به این گزارش ،نمایندگان سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ضمن مذاکره با شرکت "تشویق سرمایه گذاری چین" پیشنهاد  افزایش همکاریهای دو جانبه را در زمینه  معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در چین خواستار شدند.
بر طبق توافقات انجام شده ،مقرر شد شرکت تشویق  سرمایه گذاری چین  نسبت به اطلاع رسانی در خصوص  فرصتهای سرمایه گذاری ایران و همچنین  قانون و آیین نامه اجرایی تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی  به زبان چینی در سایت www.helosina.com  اقدام نمایند.
معرفی فرصتهای سرمایه گذاری به سرمایه گذاران خارجی ،ایجاد گفت و گوی مستقیم صاحبان پروژ ه ها وسرمایه گذاران و ایجاد مزیت های رقابتی از جمله اهداف این نمایشگاه می باشد.
 لازم به ذکر است میزبانی این همایش به عهده وزارت بازرگانی چین  و میزبانی مشترک مجمع جهانی آژانسهای تشویق سرمایه گذاری (WAIPA) کنفرانس  تجارت و توسعه ملل متحد (UNCTAD)،سازمان توسعه صنعتی ملل متحد( UNIDO) و مؤسسه مالی بین‎المللی (IFC)  می باشد.


۱۸ شهریور ۱۳۸۸ ۰۹:۴۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP