مجله خبری بین المللی سرمایه گذاری اروپا: ایران بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است

مجله  خبری بین المللی سرمایه گذاری اروپا: ایران بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است
ایران یک موقعیت و مزیت فوق العاده در تجارت بین المللی با یک محیطی ایده آل تجاری برای سرمایه گذاری می باشد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران مجله خبری بین المللی سرمایه گذاری اروپا، در گزارش خبری ماهیانه 2013 خود فرصتهای سرمایه گذاری ایران، مزیت ها و مشوقهای اقتصادی آن را به تصویر کشیده است.


در این گزارش که به سفارش سازمان و همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایرلند به چاپ رسیده است، موقعیت منحصر به فرد ایران برای جلب و جذب مشارکت سرمایه گذاری بین المللی تشریح شده است.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری، این اقدامات در راستای معرفی مزیتها و فرصتهای سرمایه گذاری کشور، فرهنگ سازی و بعنوان یکی از ابزارهای بازاریابی در سطح بین الملل صورت پذیرفته و لازم است کلیه دستگاه های اجرایی کشور در ارائه تصویری واقعی و مناسب از ظرفیت اقتصاد ملی از منابع بالقوه بین المللی و حضور در بازارهای رقابتی- تبلیغاتی بین المللی استفاده مطلوب تری نمایند.


لازم به ذکر است در خلال سالهای 2011 و 2013 دو گزارش بین المللی اقتصاد ایران به زبان انگلیسی و با تیراژ 80 هزار نسخه توسط سازمان سرمایه گذاری در سطح جهان منتشر شد.

 

 

۷ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP