سفیر دانمارک:فرصت های سرمایه گذاری در استان قم فراوان است

سفیر دانمارک:فرصت های سرمایه گذاری در استان قم فراوان است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از واحد مرکزی خبر،سفیر دانمارک در ایران گفت :فرصت های مناسب سرمایه گذاری در استان قم فراوان است.

آقای کریستین هوگارد در دیدار استاندار قم،فضای ایجاد شده در دنیا بعد از انتخاب آقای روحانی به ریاست جمهوری اسلامی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: فرصت های مناسب سرمایه گذاری در استان قم فراوان است و ما آمادگی داریم در زمینه فرهنگی و اقتصادی با این استان همکاری مشترک داشته باشیم.

وی وجود اتباع دانمارک در دانشگاهها و واحدهای صنعتی قم را زمینه ای مناسب برای آغاز این روابط برشمرد و افزود:دانمارک آماده است به ویژه در زمینه انرژی با قم همکاری خوبی داشته باشد.


استاندار قم هم آمادگی خود را برای ایجاد روابط فرهنگی و اقتصادی با دانمارک اعلام کرد.


آقای پیریایی با تشریح جایگاه ویژه قم ، سیاست استان را توسعه دیپلماسی علمی با کشورهای دیگر از جمله دانمارک برشمرد وگفت: تشکیل کمیته های ویژه و برگزاری نشست اندیشمندان دو کشور در زمینه های فرهنگی می تواند زمینه ساز این نوع دیپلماسی باشد.


وی با اشاره به ظرفیت بالای نظام جمهوری اسلامی ، انتخاب آقای روحانی را نشان دهنده یکی از ظرفیت های نظام دانست.

۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۵:۵۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP