دیدار هیات سرمایه‌گذار خارجی از دو طرح درسقز

دیدار هیات سرمایه‌گذار خارجی  از دو طرح درسقز
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از دنیای اقتصاد هیات ۴ نفره از سرمایه‌گذاران خارجی درسفر به شهر سقز، از دو طرح بیمارستان 160 تختخوابی و فرودگاه شهرستان دیدن کردند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به فراهم کردن زمینه لازم برای بازدید سرمایه‌گذاران خارجی از پروژه‌های در دست اجرا در شهرستان سقز، سفر سرمایه گذاران خارجی  به این شهرستان را به فال‌نیک گرفت و از مسوولان خواست با این سرمایه‌گذاران همکاری کنند.

وی گفت: این هیات قرار است همزمان با سرمایه‌گذاری در دو پروژه شهرستان سقز، در بیمارستان 64 تختخوابی بانه هم سرمایه‌گذاری کنند. 

محسن بیگلری اتمام طرح فرودگاه سقز را به منزله کلید توسعه دومین شهر بزرگ استان کردستان دانست و اظهار کرد: خوشبین هستیم با همکاری سرمایه‌گذاران خارجی  این مهم به انجام برسد. وی افزود: بیمارستان 160 تختخوابی سقز که دارای بخش‌های تخصصی مختلف است و امید است که این بیمارستان در آینده نزدیک با همکاری بخش خصوصی  به قطب خدمات پزشکی در منطقه تبدیل شود.

۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۶:۰۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP