9مجوز سرمایه گذاری برای استان یزد صادر شد

9مجوز سرمایه گذاری برای استان یزد صادر شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ,رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: از ابتدای تاسیس و راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در سال 90 تاکنون، 9 مجوز سرمایه گذاری خارجی از سوی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران برای این استان صادر شد.

               

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان امور اقتصادی و دارایی استان یزد ˈ مراد علی میر ˈ افزود: این مجوز ها در زمینه های فولاد، صنایع مفتول، لاستیک، کاشی و سرامیک و بهره برداری از معادن می باشد.

وی اظهار داشت: طی این مدت در راستای جذب سرمایه گذار خارجی بیش از 30 جلسه با حضور سرمایه گذاران  خارجی   در زمینه های فولاد، کاشی و سرامیک، پتروشیمی ،معدن، نساجی، انرژی و تولید کپسول CNG برگزار شده است.

وی بازدید از تمام پروژه های فعال سرمایه گذاران خارجی استان و پیگیری رفع مشکلات آنها، شناسایی و تکمیل آمار و اطلاعات پروژه های سرمایه گذاری خارجی را از اقدامات و فعالیت های انجام شده این مرکز برشمرد.

دبیر ستاد سرمایه گذاری استان یزد اضافه کرد: در راستای افزایش مشارکت ایرانیان خارج از کشور در توسعه و رونق سرمایه گذاری استان، بانک اطلاعات شماری از یزدی های مقیم خارج از کشور به منظور دعوت از آنها جهت شرکت در همایش جذب سرمایه گذار خارجی استان تهیه شده است.

وی طراحی و به روز رسانی سایت مرکز خدمات سرمایه گذاری را از دیگر فعالیت های این مرکز بیان کرد و افزود: در این سایت کلیه اطلاعات و مستندات مربوط به جذب سرمایه گذاری خارجی نظیر قوانین مربوطه، فرم های مورد نیاز، فرصت های سرمایه گذاری، اخبار سرمایه گذاری استان و کشور ارائه شده است.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری، برگزاری جلسات هم اندیشی و تبادل نظر با دستگاه های اجرایی استان در زمینه رونق سرمایه گذاری را یادآور شد و گفت: به منظور ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی استان در خصوص جذب سرمایه گذار خارجی، جلساتی با دستگاه های عضو در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار و هماهنگی ها و تصمیمات لازم اتخاذ شد.ک/1
۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۶:۲۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP