ثبت شرکت های خارجی در منطقه آزاد چابهار ۳۴۰ درصد افزایش یافت

ثبت شرکت های خارجی در منطقه آزاد چابهار ۳۴۰ درصد افزایش یافت
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا،مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری –صنعتی چابهار گفت: میزان ثبت و سرمایه شرکت های خارجی و داخلی در پنج ماه نخست امسال نسبت به زمان مشابه پارسال ۳۴۰ درصد رشد دارد.

مصطفی ملک زاده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا و با اشاره به تحریم های بین المللی و محدودیت منابع مالی افزود: تنوع بخشی به سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات به شرکت های داخلی و خارجی از جمله راهکارهای موفقیت آمیز مقابله با محدودیت های تحریم در منطقه آزاد چابهار است.


وی تصریح کرد: عملکرد و آمار در بخش های صادرات و واردات چشم انداز خوبی را برای منطقه آزاد چابهار به همراه داشته، به طوریکه سرمایه شرکت های خارجی در پنج ماه نخست امسال در مقایسه با پارسال ۱۰۰ درصد رشد داشته است.


ملک زاده خاطر نشان کرد: منطقه آزاد چابهار به لحاظ امتیازات و تسهیلات قانونی و همچنین موقعیت راهبردی مناسب، از جمله دسترسی به آب های آزاد، معافیت مالیاتی ۲۰ ساله سرمایه گذاری، اجاره بلند مدت زمین به سرمایه گذاران خارجی، آزادی ورود و خروج سرمایه اتباع خارجی، اعطای مجوز تاسیس شعب بانک ها و بیمه های خارجی و آزادی واردات و صادرات شرایط مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است.


رییس هیات مدیره منطقه آزاد تجاری –صنعتی چابهار تاکید کرد: افزایش ۲۵ درصدی سرمایه شرکت های داخلی در پنج ماه اول سال نسبت به زمان مشابه سال گذشته نشان از رشد فعالیت ها در راستای بهبود شرایط کار و کسب در این منطقه از کشور دارد.

۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP