تامین مالی بنگاه اقتصادی با ورود بانک های خارجی

تامین مالی بنگاه اقتصادی با ورود بانک های خارجی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران،ایجاد سرمایه های جدید با ورود بانکهای خارجی به کشور برای توسعه و پویایی اقتصاد امکان پذیر می شود.


میثم موسایی کارشناس اقتصادی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، با بیان مطلب فوق گفت: می توانیم با استفاده از روش سرمایه گذار خارجی بخش عظیمی از نقدینگی طرح ها و پروژه ها را تامین مالی کنیم.

وی با اشاره به موقعیت مناسب ایران و ظرفیت های موجود در بخش گردشگری، نفت و گاز توسعه جاده، راه و حمل ونقل، افزود: ایران به دلیل منابع غنی که  دارد، بهترین مکان برای سرمایه گذاری است.

این کارشناس اقتصادی عنوان کرد: با تغییر نگرش و دیدگاه سرمایه گذاران خارجی و افزایش رغبت آنان به سرمایه گذاری در کشور می‌توان شرایط مناسبی در این زمینه ایجاد کرد.

موسایی خاطرنشان کرد: بسیاری از بخش های اقتصادی برای سرمایه گذاران خارجی درامدزایی دارند، از این رو می‌توان با  تسهیل قوانین و فراهم کردن این شرایط، سرمایه های بسیاری را در این بخش ها جذب کرد.

۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP