مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار‌: چابهار به عنوان قطب سوم پتروشیمی ایران تعریف شده است

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار‌:  چابهار به عنوان قطب سوم پتروشیمی ایران تعریف شده است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایسنا،مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار از بازدید هیات سرمایه گذاری خارجی به منظور بررسی زمینه‌های سرمایه‌گذاری در جهت ایجاد پالایشگاه و توسعه تانک فارم در منطقه آزاد چابهار خبر داد.
 به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه سیستان و بلوچستان، ملک زاده افزود: در همین راستا سازمان منطقه آزاد چابهار میزبان هیاتی مرکب از شرکای ایرانی و چینی شرکت پارسیان بنیان کیش بود.

ملک زاده گفت: فعالیت‌هایی در این زمینه آغاز شده که در فاز اول در 1500 هکتار از پیکره هشتم این منطقه احداث منطقه پتروشیمی چابهار در حال احداث است و فاز دیگر 1500 هکتاری در حال توسعه است.

وی همچنین گفت: خط لوله گاز با عنوان خط صلح در حال کشیده شدن است که تا اواسط سال آینده از مرز ایران عبور می‌کند و وارد پاکستان می‌شود که از گوادر تا کراچی ادامه می‌یابد.

وی در ادامه اظهار کرد: نتیجه و محصول خدمات و فعالیت‌های در منطقه آزاد چابهار ایجاد بستری مناسب جهت سرمایه‌گذاری شرکت های خارجی و مشارکتی است.

ملک زاده بیان کرد: با توجه به اهمیت مسیر ترانزیتی چابهار ما در تلاش هستیم با اتخاذ مشوق‌های لازم عرصه را برای ورود فعالان بخش خصوصی برای افزایش تبادلات تجاری در این منطقه فراهم کنیم.

هیات مذکور طی دیدارهایی با مدیرعامل و مدیران سازمان به بحث و گفت‌وگو درباره سرمایه‌گذاری در زمینه‌های احداث پالایشگاه و توسعه تانک فارم پرداختند و با تسهیلات و امکانات سرمایه‌گذاری قابل ارائه در منطقه آزاد چابهار آشنا شدند.

انتهای پیام
۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP