نماینده مردم هشترود و چاریماق در مجلس: شناساندن ظرفیت‌ها، عاملی مهم در جذب سرمایه گذاری خارجی است

نماینده مردم هشترود و چاریماق در مجلس: شناساندن ظرفیت‌ها، عاملی مهم در جذب سرمایه گذاری خارجی است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایلنا،باید از تولید حمایت کرد و دیپلماسی و روابط سیاسی با کشورهای خارجی، می‌تواند در افزایش سرمایه گذاری خارجی نقش مهمی را ایفا نماید.

نماینده مردم هشترود و چاریماق در مجلس شورای اسلامی گفت: شناساندن ظرفیت‌های سرمایه گذاری و معرفی آن می‌تواند در افزایش سرمایه گذاری خارجی درتمامی بخش‌های اقتصادی وتولیدی کشور موثر واقع شود.


غلامحسین شیری با اشاره به اینکه در سالهای گذشته با توجه به اصلاح قانون سرمایه گذاری خارجی و تسهیل این موضوع، رشد سرمایه گذاری میسر شده و کاهش بوروکراسی اداری و فراهم آوردن زیرساخت‌هایی مانند آب، برق و زمین، نقش مهمی در افزایش سرمایه گذاری خارجی خواهد داشت افزود: باید در نظر داشت که تاثیرات مثبت و امکان بهره برداری از برخی سرمایه گذاری خارجی بخش تولید درسالهای بعد ممکن گردیده وبخش‌های صنعت و کشاورزی می‌تواند از این امکان بالقوه سود برده ودرامر توسعه برنامه ریزی کند.


نماینده مردم هشترود و چاریماق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر افق سود دهی در کشور روشن باشد سرمایه داران استقبال بیشتری از سرمایه گذاری خواهند داشت و باید توجه شود طرح‌های اقتصادی که ارائه می‌شود، حتما توجیه اقتصادی لازم را داشته باشد.


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذاری منجر به افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در کشور خواهد شد خاطر نشان کرد: باید از تولید حمایت کرد و دیپلماسی و روابط سیاسی با کشورهای خارجی، می‌تواند در افزایش سرمایه گذاری خارجی نقش مهمی را ایفا نماید.

۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP