روس ها به دنبال سرمایه گذاری در تبریز

روس ها به دنبال سرمایه گذاری در تبریز
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری ایلنا،در صورت توافق با شرکت فرودگاههای کشور، زمینه فعالیت این هیئت سرمایه گذاری در فرودگاه تبریز میسر خواهد شد.

 یک هئیت سرمایه گذاری روسی برای بررسی راهکارهای سرمایه گذاری و ایجاد فروشگاههای Dutf –free در فرودگاه تبریز وارد این فرودگاه شد.


این هئیت روسی پس از ورود به فرودگاه تبریز ضمن بازدید از ترمینال ۳و۴ فرودگاه در جلسه ایی مشترک با مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی اهداف سفر خود را تشریح کردند.


این هئیت با ارائه اطلاعات در خصوص شرکت سرمایه گذار، علاقمندی خود را برای همکاری و سرمایه گذاری در فرودگاه تبریز اعلام کردند.


مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی نیز در این مذاکرات ضمن تشریح جایگاه ویژه فرودگاه تبریز گفت: این فرودگاه جزو هشت فرودگاه بر‌تر کشور است و به ۶ کشور خارجی پرواز مستقیم دارد و ازپروژه‌های مهم این فرودگاه می‌توان به احداث نخستین باند تمام بتنی کشور در آن اشاره کرد.


رستمی ضمن استقبال از سرمایه گذاران گفت: در صورت توافق با شرکت فرودگاههای کشور، زمینه فعالیت آن‌ها در تبریز میسر خواهد شد.


گروه سرمایه گذاری روسی ضمن ابراز رضایت از حضور در شهر تبریز، این شهر را یکی از شهرهای مهم ایران برای سرمایه گذاری برشمرد

۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP