مدیر کل دفتر وامها خبر داد : اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی ، در حوزه تامین مالی و بانکداری اسلامی در سال 2014 میلادی

مدیر کل دفتر وامها خبر داد :   اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی ، در حوزه تامین مالی و بانکداری اسلامی در سال 2014 میلادی
سعید خانی اوشانی مدیر کل دفتر وامها ، مجامع و موسسات بین المللی سازمان سرمایه گذاری خارجی از اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی در حوزه تامین مالی و بانکداری اسلامی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران،اوشانی در ادامه افزود : بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور تشویق موسسات شایسته و ایجاد فضای رقابتی فیمابین موسسات اقتصادی و تحقیقاتی 56 کشور عضو بانک مذکور، در سال 2014 میلادی یک جایزه نقدی، نشان افتخار و گواهینامه به اشخاص حقیقی، دانشگاهها، موسسات پولی و مالی اسلامی و نهادهای کشورهای عضو که دارای تحقیقات و دستاوردهای ملموس و موثر بر اقتصاد اسلامی در حوزه های بانکداری اسلامی و تامین مالی اسلامی کشورهای خود باشند ،اعطا نماید.


وی در عین حال خاطر نشان کرد : مقالات و دستاوردهای ارائه شده  باید  شامل تحقیقات مستند و عملیاتی در زمینه‌های بانکداری و تامین مالی اسلامی بوده و قبلاً در مجلات تخصصی و دانشگاهی مرتبط چاپ یا از سوی نهادهای دانشگاهی شناخته شده باشند. نتایج این تحقیقات می‌بایست دارای اثرات کارآمد بر توسعه بانکداری و تامین مالی اسلامی باشند و قبلاً از سوی نهادهای بین‌المللی جایزه کسب نکرده باشند.


 اوشانی در پایان از بخشهای خصوصی، دولتی، منطقه‌ای و بین‌المللی واجد شرایط دریافت جایزه  دعوت  کرد  به منظور دریافت فرمهای تقاضانامه، بروشور کامل و اطلاعات مربوطه به وب‌سایت موسسه تحقیقات و آموزش اسلامی بانک توسعه اسلامی به نشانی www.rti.org مراجعه نمایند.

بر پایه این گزارش ، پس از تکمیل فرمهای مرتبط، تمام مدارک به همراه نامه رسمی حاوی مستندات تحقیقات و مدارک مورد اشاره در بروشور، حداکثر تا تاریخ 30  آبان ماه سال جاری به بانک توسعه اسلامی ارسال گردد.


لازم به ذکر است مشخصات و شماره تماس موسسه آموزشی و پژوهشی بانک توسعه اسلامی، به منظور دریافت فرمها و آگاهی از شرایط و ضوابط دریافت جایزه، به شرح ذیل می‌باشد:


IDB Prize Preperatory Comittee
Islamic Research & Training Institute
Islamic Development Bank
P.O.Box 9201 Jeddah 21413- Saudi Arabia
Tel:00966-2-6466112/6466376
Fax:00966-2-6378927
WWW.IRTI.ORG
Email:idbprize@isdb.org


۸ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP