جهش در جذب سرمایه های خارجی از اولویت های مرکز جذب خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی است

جهش در جذب سرمایه های خارجی از اولویت های مرکز جذب خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،نایب رئیس مرکز جذب خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی گفت: جهش در جذب سرمایه های خارجی از اولویت های این مرکز در سال جاری است که با تمهیدات اندیشیده شده امیدواریم در دستیابی به این هدف موفق باشیم.


 حسین دبیری  در ادامه افزود: ظرفیت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری آذربایجان غربی منحصر به فرد است که باید از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.


وی اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های موجود استان به جایگاه واقعی خود در این حوزه نرسیده که برای دستیابی به این هدف باید از توان بخش خصوصی کمک گرفت.


نایب رئیس مرکز جذب خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی گفت: با توجه به ارتقای جایگاه استان در سال گذشته در کشور و افزایش قابل توجه میزان جذب سرمایه گذاری خارجی در استان هنوز این اقدامات راضی کننده نیست.


وی اضافه کرد: این مرکز برنامه های لازم و جدیدی را جهت جذب و ارتقای سرمایه گذاری در استان در سال 92 پیش بینی کرده است.


دبیری اقدامات و برنامه های زیرساختی، استمرار برنامه ها و فعالیت های سال 91، بازاریابی برای جذب سرمایه گذاری، بررسی و ارزیابی طرح های سرمایه گذاری، نظارت بر طرح های سرمایه گذاری، تدوین برنامه جامع برای همکاری دستگاههای اجرایی استان برای جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، ارائه خدمات مشاوره ای به سرمایه گذاران و تعامل با فعالان اقتصادی کشورهای همجوار را از جمله این طرح ها و برنامه ها عنوان کرد.

۹ مهر ۱۳۹۲ ۱۵:۲۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP