استاندار خراسان شمالی: موانع دست و پا گیر سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی برداشته می‌شود

استاندار خراسان شمالی: موانع دست و پا گیر سرمایه‌گذاری در خراسان شمالی برداشته می‌شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری فارس،استاندار خراسان شمالی گفت: موانع دست و پا گیر اداری برای سرمایه‌گذاری در استان بزودی رفع می‌شود.
سید علی‌اکبر پرویزی در جمع تعدادی از سرمایه‌گذاران اظهار کرد: ما نگران بخش‌های استانی نیستیم و در آینده نزدیک نشستی با مدیران استانی می‌گذاریم تا هماهنگی‌های لازم برای تسریع امور سرمایه‌گذاران در استان در بالاترین سطح انجام شود.

وی تصریح کرد: عزم ما برای حمایت از سرمایه‌گذاران بسیار جدی است و شما می‌توانید مطمئن باشید که حتی امور مربوط به فعالیت‌های اداری شما را ما پیگیری خواهیم کرد.

پرویزی گفت: واگذاری‌ها را ما به عهده می‌گیریم و استعلام‌ها را نیز ما پیگیری می‌کنیم تا شما فقط مشغله کار خود را داشته باشید.

وی با ابراز تأسف از اینکه برخی از سرمایه‌گذاران سال‌ها است در استان خراسان شمالی رفت و آمد بی‌نتیجه کرده‌اند، افزود: سرمایه شما و تسهیلات بانک‌ها را سرمایه ملت بزرگ ایران و مردم بزرگوار استان می‌دانیم و تمام سعی ما حفاظت و به‌بهره‌برداری رساندن آن است.

استاندار خراسان شمالی با اشاره به اینکه تیم کارشناسی باید در استان فعال شود تا سرمایه‌گذار واقعی را تشخیص دهد، گفت: ما وظیفه داریم این بخش را هم بازسازی کنیم تا فضای کسب و کار به مردم واگذار شود و تصدی‌های دولتی به حداقل برسد.

وی اظهار کرد: علاوه بر توجه کامل به سرمایه‌گذاری به صورت موردی، روابط با حوزه سرمایه‌گذاری را به طور کامل اصلاح خواهیم کرد تا پیشرفت مستمر را در استان تأمین کنیم و در واقع نقشه راه برای دلسوزان استان فراهم شود.

در این نشست که با حضور سرمایه‌گذاران در بخش دامداری و کشاورزی استان انجام شد، یکی از سرمایه‌گذاران گفت: اگر زمینه‌های لازم فراهم شود ما آمادگی سرمایه‌گذاری صدها میلیارد تومانی را در استان داریم.

وی با گلایه از اینکه برخی استعلام‌ها در استان به ماه‌ها زمان نیاز دارد، اظهار کرد: این در حالی است که بعضی استعلام‌ها را در دستگاه‌های مختلف به صورت تکراری می‌گیرند.
۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۵:۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP