آمادگی شهرکهای صنعتی خراسان رضوی برای جذب سرمایه گذار خارجی

آمادگی شهرکهای صنعتی خراسان رضوی برای جذب سرمایه گذار خارجی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران،مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از آمادگی شهرکهای صنعتی استان برای جذب سرمایه گذاری خارجی خبر داد.

علی سلیمانی در گفتگو باخبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد، اظهارداشت: امروز افتخار دولتمردان آن است که براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و در راستای سیاستهای اصل 44 قانون اساسی بازرگانان و تولیدکنندگان اشتغال آفرینان کشور هستند .

وی تصریح کرد: تولید صادرات محور مهمترین رویکرد وزارت صنعت ،معدن و تجارت است وافزود؛ افزایش صادرات صنعتی معدنی در سالهای اخیر نیز نشان از تلاشهای صورت گرفته و پتانسیل موجود برای نیل به اهداف والا است .

وی بیان داشت : رشد سرمایه گذاری خارجی در کشور ما نشان از آن است که سرمایه گذاران خارجی از بد اخلاقی برخی از دولتمردان کشورهای غربی تبعیت نکرده و خودشان را از پتانسیل سرمایه گذاری در ایران محروم نکرده اند.

وی همچنین به لزوم فراهم کردن بسترهای لازم برای سرمایه گذاری خارجی در استان اشاره و خاطرنشان کرد: 37 شهرک و ناحیه صنعتی در این استان با مجموعه ای از مشوقها ، پذیرای صنعتگران و سرمایه گذاران است.

وی خاطر نشان کرد : شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی در بسیاری از فاکتورهای تامین امکانات زیر بنایی از رتبه خوبی در کشور برخوردار بوده و پذیرای سرمایه گذاران خارجی است.
۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۵:۲۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP