قزوین استانی امن برای سرمایه گذاری خارجی است

قزوین استانی امن برای سرمایه گذاری خارجی است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا، استاندار قزوین اظهار داشت: با وجود زیرساختهای مناسب و برنامه ریزی خوب انجام شده خوشبختانه قزوین از امن ترین استانها برای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی است.

 

ˈاحمد عجمˈ سه شنبه در مراسمی که فعالین اقتصادی بخش خصوصی برای قدردانی از وی ترتیب داده بودند،یکی از اولویت های کاری خود در بدو عهده دار شدن مسوولیت در استان قزوین را ایجاد انسجام و وحدت رویه در بدنه دستگاه های اجرایی اعلام کرد.

استاندار قزوین گفت: در چهار سال گذشته به جای کوبیدن بر طبل تفرقه و اختلاف در راستای ایجاد وحدت و انسجام گام برداشتیم.

وی با اشاره به موفقیت هایی که استان قزوین در سالهای اخیر بدست آورده است، اظهار داشت: بدون شک این موفقیت ها بدون انسجام و وحدت امکان پذیر نبوده است.

عجم تصریح کرد: بدون تردید اگر اعتقاد قوی و عزم راسخ وجود نداشت هیچ کس نمی توانست به تنهایی گام برداشته و از ظرفیت ها به خوبی برای رسیدن به اهداف بهره ببرد.

استاندار قزوین تصریح کرد: فرصت خدمتگزاری به مردم یک نعمت الهی است که باید از آن به شکل مطلوب استفاده کنیم تا مردم راضی باشند.

این مسوول افزود: همواره باید قدرشناس شهدا، مقام معظم رهبری و انقلاب باشیم و در مسیر ارزشها حرکت کنیم تا خدا نیز به ما کمک کند و کارها بخوبی پیش برود.

عجم تصریح کرد: با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی خوشبختانه قزوین یکی از امن ترین استانهای کشور برای سرمایه گذاری خارجی می باشد و با وجود بسترهای مناسب متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری در این استان وجود دارد با پذیرش بالای اجتماعی مردم این راه هموار شده است.

وی افزود: صنعتگران و تولیدکنندگان استان با خلاقیت، صبوری، همت و پشتکار، عزم راسخ، دلدادگی به نظام اسلامی و ولایت توانسته اند مشکلات را پشت سر گذاشته و چرخ اقتصاد را به حرکت درآورند.

استاندار قزوین اظهار داشت: هیچ مدیری به تنهایی قادر نیست با همه ظرفیت ها در کار موفق باشد و استفاده از توان و همفکری دیگران هم رمز موفقیت در کار است.

استاندار قزوین تصریح کرد: دین مداری، ولایت پذیری، پیوستگی با نظام از ویژگی های خوب مردم استان است که مدیران باید قدر آن را بدانند و با همه قدرت در خدمتگزاری به آنها تلاش کنند.

این مسوول یادآورشد: موفقیت در هر کاری مرهون کار گروهی است و مدیریت استان هم مرهون تیمی شایسته و با برنامه است که با نقشه راه و تعهد و تخصص توانستند به کمک ما بیایند و به توسعه شتاب بخشند.

عجم در پایان گفت: هنوز در استان قزوین قابلیت های زیادی وجود دارد که مورد استقاده قرار نگرفته و هنوز برخی کارها به نتیجه نرسیده است لذا همکارانم در استانداری تلاش می کنند کارها را با سرعت منطقی به پیش ببرند.

۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP