سرمایه گذاران خارجی 20میلیون دلار در خراسان رضوی سرمایه گذاری می کنند

سرمایه گذاران خارجی 20میلیون دلار در خراسان رضوی سرمایه گذاری می کنند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،دبیر ستاد سرمایه گذاری خراسان رضوی گفت: براساس مصوبه نیمه نخست امسال، سرمایه گذاران خارجی 20 میلیون دلار در شش طرح مهم استان سرمایه گذاری می کنند.
ˈسیدعلی شهابیˈ اظهار کرد: از این میزان تاکنون سه میلیون دلار جذب شده و بقیه در حال جذب است.

وی گفت: این طرح ها در حوزه های شمش، تولید فولاد، احداث واحدهای اقامتی شامل هتل و هتل آپارتمان، ساخت مجتمع تجاری، تولیدی، صنایع نساجی، پوشاک و غیره است.

رییس سازمان امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی اظهار کرد: تاکنون 95 طرح سرمایه گذاری خارجی در استان به ارزش 600 میلیون دلار مصوب شده است.

شهابی افزود: از این میزان تاکنون حدود 170 میلیون دلار در خراسان رضوی جذب شده که بیشتر در حوزه طرح های صنعتی، موادغذایی، فولاد، واحدهای اقامتی، تاسیسات گردشگری و غیره می باشد.

وی گفت: خراسان رضوی یکی از استان های موفق در حوزه جذب سرمایه گذاری خارجی است که با توجه به همجواری با کشورهای همسایه می توان از این فرصت نهایت بهره را برای رشد اقتصادی استان برد.
۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP