با مشارکت سازمان سرمایه گذاری :دومین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری بخش مسکن، ساختمان و شهر سازی شیراز برگزار شد

با مشارکت سازمان سرمایه گذاری :دومین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری بخش مسکن، ساختمان و شهر سازی شیراز برگزار شد
سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی از برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری بخش مسکن، ساختمان و شهر سازی در شیراز خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،قاسمی در ادامه افزود: در این نمایشگاه یکصد شرکت داخلی و خارجی از کشورهای  مختلف حضور داشتند.
وی در ادامه یاد آور شد: این نمایشگاه در فضایی با وسعت 7500 متر مربع در سالن های ملاصدرا، بهار، سرور و نرگس برگزار گردید که در آن شرکت کنندگان به معرفی محصولات و خدمات خود پرداختند.
این مقام مسئول تصریح کرد:   کارشناسان سازمان سرمایه گذاری در این نمایشگاه به  ارائه اطلاعات نرم افزاري و راهکارهای مناسب در خصوص نحوه اخذ مجوز سرمایه گذاری خارجی، نحوه شناسایی و ارسال فرصتهای سرمایه گذاری و نیز مشارکت و تأمین مالی با سرمایه گذاران خارجی در پروژه های مربوط به سرمایه گذاری در مسکن و ساختمان پرداختند .
 قاسمی با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه مذکور در استان فارس  یاد آور شد: استان فارس  پس از تهران بیشترین میزان پذیرش مهاجر از استانهای همجوار را داشته و نیز رتبه دوم میزان ساخت و ساز را در سطح کشور به خود اختصاص داده است که زمینه ساز شکوفایی این صنعت در سطح استان و منطقه می باشد و این در حالی است که این استان تأمین کننده عمده مسائل فیزیکی و نیروهای متخصص در ساخت و سازهای منطقه جنوب کشور نیز می باشد.
 لازم به ذکر است در جریان گشایش نمایشگاه بین المللی مذکور، رئیس سازمان مسکن و شهرسازی، مدیرکل راه ترابری، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس و جمعی از معاونین و مسئولین استانی از مجموعه فوق بازدید نمودند و راه های توسعه فن آوری نوین در زمینه های مسکن و ساختمان را بررسی نمودند. 

این گزارش می افزاید: کارشناسان سازمان سرمایه گذاری با مدیران شرکتهای سازه گستر شیراز، دوان، تولیدات الکترونیک ساختمان بهروز، و غیره در مورد جذب سرمایه گذاری مستقیم  خارجی برای پروژه های فوق ، به بحث و گفتگو پرداختند  .

لازم به ذکر است مسئولان استان فارس از جمله  دکتر قادری نماینده مجلس شورای اسلامی  ، حق نگهدار رییس ستاد جذب سرمایه گذاری و همیاری شهرداری شیراز ، سیاوش پور رییس کل دادگستری استان فارس از نمایشگاه مذکور بازدید به عمل آوردند و در مراسم اختتامیه این نمایشگاه از غرفه های برتر شرکت کننده در نمایشگاه ،با اهدا لوح و تندیس ویژه از آنها تقدیر شد.

 

۱۱ مهر ۱۳۸۸ ۱۲:۰۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP