با حضور وزیر اقتصاد: همایش دور روزه فرصتهای سرمایه گذاری ایران در ترکیه افتتاح شد

با حضور وزیر اقتصاد: همایش دور روزه فرصتهای سرمایه گذاری ایران در ترکیه افتتاح شد
همایش دو روزه فرصتهای سرمایه گذاری ایران در استانبول ترکیه با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی ، معاونین وزیر اقتصاد ، وزیر تجارت ترکیه و بخش خصوصی کشورمان افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، بهروز علیشیری با اشاره به تشریح قوانین و مقررات تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی به سرمایه گذاران ترکیه ای ،افزود: در این همایش صاحبان پروژه ها و فرصتهای سرمایه گذاری ایرانی ضمن گفتگو با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی کشور ترکیه ،از آنها جهت سرمایه گذاری های مشترک و ارتقای همکاریهای اقتصادی در ایران، دعوت نمودند.


معرفی 100 میلیارد دلار  پروژه در همایش فرصتهای سرمایه گذاری ترکیه


بهروز علیشیری رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، در سخنرانی خود در جمع فعالان اقتصادی ، صاحبان فرصتها و سرمایه گذاران ایرانی و ترکیه ای، از معرفی 100 میلیارد دلار پروژه های سرمایه گذاری بخشهای خصوصی و دولتی به عنوان فرصتهای سرمایه گذاری کشورمان، خبر داد.
علیشیری برگزاری همایش فرصتهای سرمایه گذاری ایران در کشورهای سرمایه فرصت را فاز جدید فعالیتهای سازمان سرمایه گذاری در جهت بازاریابی بین المللی  پروژه ها و فرصتهای سرمایه گذاری کشورمان دانست.
وی با ابراز خرسندی از مشارکت انجمن های تخصصی ترکیه از جمله دیک و موسیاد در برگزاری این همایش، تصریح کرد : حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران در این همایش، پیام مهمی را برای سرمایه گذاران خارجی، جهت عزم جدی و حمایت دولت  از سرمایه گذاران خارجی به ارمغان آورده است .
این مقام مسئول در ادامه از سرمایه گذاران و صاحبان طرحها به مذاکره و مشارکت فعال در 5 پانل تخصصی که به همین منظور در این همایش ایجاد گردیده بود ، دعوت نمود.
 علیشیری در پایان ابراز امیدواری نمود که برگزاری این همایش با توجه به توانمندیها و زمینه های مشترک دو کشور، موجب نقطه عطف جدیدی در توسعه همکاریهای دو جانبه و بهبود روابط اقتصادی و سرمایه گذاری دو کشور خواهد شد .

۱۳ مهر ۱۳۸۸ ۱۴:۲۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP