تسهیلات ویژه قشم برای برند های جهانی

تسهیلات ویژه قشم برای برند های جهانی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از ایرنا،معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان به فعالان اقتصادی دارای نمایندگی کالاهای معتبر(برند جهانی) در این منطقه تا 20درصد تخفیف در عوارض واردات کالا ارائه می کند.

فرزین حقدل افزود: سازمان منطقه آزاد قشم در راستای حمایت از فعالیت های اقتصادی به ویژه در حوزه کالاهای وارداتی دارای اعتبار جهانی تا 20 درصد از عوارض واردات کالا، تخفیف می دهد.

به گفته وی این سازمان از محل درآمدهای گمرکی 10 درصد تخفیف دیگر نیز به فعالان اقتصادی که کالاهای خود را از مبدا تولید کالا وارد گمرک قشم کنند، قائل می شود.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این تخفیفات با توجه به حجم بارهای تجاری فعالان اقتصادی از ارزش و اهمیت ویژه ای برای آنان برخوردار است.

حقدل تاکید کرد: فعالان اقتصادی که کالایی با برند جهانی از طریق نمایندگی های خود در منطقه آزاد قشم وارد می کنند و همه کسانی که کالای خود را از مبدا تولید به گمرک قشم می آورند از این تسهیلات و تخفیفات ویژه برخوردار خواهند شد.

۱۴ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP