نائب رییس اتاق ایران-سوئد اعلام کرد: علاقه مندی شرکت های سوئدی برای سرمایه گذاری در ایران

نائب رییس اتاق ایران-سوئد اعلام کرد: علاقه مندی شرکت های سوئدی برای سرمایه گذاری در ایران
نشست مشترک دفتر سرمایه گذاری سازمان سرمایه گذاری و اتاق مشترک ایران – سوئد به منظور بررسی همکاری های اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری های فی ما بین در محل اتاق مشترک ایران – سوئد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران،در این نشست عبدالرضا رضایی نائب رئیس  اتاق  مشترک ایران- سوئد با اشاره به فرصتهای سرمایه گذاری  و فضای  با ثبات  سیاسی در ایران ، گفت:  قانون  تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی (فیپا) ایران در مقایسه با سایر کشورهای منطقه مزایا و مشوق های مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته است  .


رضایی در ادامه از  اعلام آمادگی اتاق بازرگانی  مشترک ایران و سوئد برای معرفی توانمندیهای اقتصادی وفرصت های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران خارجی خبر داد و افزود : این اتاق آماده است  یک سمینار آموزشی را با همکاری سازمان سرمایه گذاری  برای معرفی فرصتهای سرمایه گذاری خارجی  را به سرمایه گذاران خارجی و اعضای این اتاق ارایه نماید .


به  گزارش خبرنگار ما ، حسن خدایاری  سرپرست معاونت تشویق سرمایه گذاری خارجی ضمن تشکر از مسوولین اتاق بازرگانی سوئد ،درخصوص اقدامات صورت گرفته توسط سازمان سرمایه گذاری برای ایجاد مراکز خدمات سرمایه گذاری خارجی ایران  در استانها و ارائه خدمات لازم به سرمایه گذارن خارجی و پیگیری حل وفصل مشکلات آنها در زمینه های مختلف توضیحاتی را ارائه نمود.


خدایاری  در ادامه  آمادگی سازمان سرمایه گذاری  برای  همکاری با اتاق بازرگانی ایران-سوئد در خصوص اجرای برنامه‌های آن  اتاق به منظور توسعه روابط بازرگانی، اقتصادی و سرمایه‌‌گذاری بین دو کشور را اعلام نمود.


به گزارش خبرنگارما،همچنین درپایان این نشست مقرر گردید در خصوص هیاتهای تجاری و اقتصادی سوئدی که به ایران عزیمت می شوند  همکاری های لازم با سازمان سرمایه گذاری صورت پذیرد .

۱۴ دی ۱۳۹۲ ۱۶:۰۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP