شرکت سوییسی تولیدکننده خودرو برقی برای سرمایه گذاری در ایران اعلام آمادگی کرد

شرکت سوییسی تولیدکننده خودرو برقی برای سرمایه گذاری در ایران اعلام آمادگی کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،یک شرکت سوییسی برای سرمایه گذاری و راه اندازی خط تولید و مونتاژ خودرو و موتور برقی در ایران اعلام آمادگی کرد.

نماینده شرکت ˈوی آر بایکˈ ( VR BIKE) از کشور سوییس در دیدار با علی جیرفتی معاون سرمایه گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش همچنین ازآمادگی این شرکت برای راه اندازی خط تولید اسکوتر وموتورهای کراس برقی درجزیره کیش سخن گفت.

ˈویتال بورگرˈ با بیان این که فضای مناسبی برای فعالیت های تولیدی در جزیره کیش فراهم است، تاکید کرد: در صورت موافقت سازمان منطقه آزاد کیش، این کارخانه سوییسی می تواند تولید و مونتاژ این محصولات را در جزیره کیش آغاز کند و آن را به بازار داخلی جمهوری اسلامی ایران ارسال یا به سایر کشورها صادر کند.

وی تاکید کرد: با توجه به سلامت محیط زیست و قوانین ترافیکی استاندارد در جزیره کیش تولید و عرضه این وسایل نقلیه در این جزیره گام موثری در حفظ سلامت محیطی این جزیره است.

نماینده شرکت ˈوی آر بایکˈ اظهار کرد: تولید و ساخت این محصولات همسو با اهداف توسعه صنایع با فناوری سطح بالا در جزیره کیش است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، بورگر همچنین گفت: از آنجایی که جزیره هندورابی به عنوان یک جزیره سبز مطرح شده است محصولات این شرکت می تواند در آن جزیره نیز استفاده شود.

۱۶ دی ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP