مدیرعامل منطقه آزاد کیش خبر داد :اعلام آمادگی ۷ کشور اروپایی برای سرمایه گذاری در کیش

مدیرعامل منطقه آزاد کیش خبر داد :اعلام آمادگی ۷ کشور اروپایی برای سرمایه گذاری در کیش
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم،رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: برای حضور سرمایه گذاران خارجی تاکنون ۷کشور اروپایی اعلام آمادگی کرده اند.

علی اصغر مونسان در دیدار با مالکان، اعضای جامع هتل‌داران و سرمایه گذاران جدید صنعت گردشگری اظهار کرد: برای حضور سرمایه گذاران خارجی برای رشد و توسعه در عرصه های مختلف اقتصادی در جزیره کیش با مکاتبه و رایزنی با سفارت خانه های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کیش انجام شده است.

مونسان تصریح کرد: امروز فضای امید بخشی در کشور ایجاد شده است و با برنامه ریزی اصولی و کاهش بروکراسی اداری به طور قطع می توانیم بسیاری از سرمایه گذران  ایرانی مقیم خارج از کشور را دوباره جذب کنیم.

وی افزود: دعوتنامه هایی برای سفارتخانه های کشورهای خارجی در کشورمان ارسال شده است و 7 کشور اروپایی اعلام آمادگی کرده اند که خوشبختانه با حمایت و همکاری خوب دستگاه دیپلماسی، امیدواریم که اتفاقات خوبی در جذب سرمایه گذاری خارجی در آینده نزدیک در کشور و به ویژه جزیره کیش ایجاد شود.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، بیان کرد: جزیره کیش تا کنون به طرز شایسته و مطلوبی در سطح ملی و بین المللی معرفی نشده است و سازمان منطقه آزاد کیش نیز جز رونق این جزیره کاری اساسی انجام نداده است و می توانم بگویم  سازمان منطقه آزاد کیش به همراه بخش خصوصی در واقع همگی سوار بر یک کشتی زمینی در حال انجام وظیفه هستیم و آن توسعه و گسترش آبادانی بیشتر این جزیره است تا به شکوفاهی به معنای واقعی برسد.

 سرمایه گذاران و اعضای جامع هتل‌داران کیش در ادامه این دیدار مسائل و مشکلات همچنین نکته و نظرات خود را با مونسان درمیان گذاشتند و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز حمایت و همکاری خود را در حوزه صنعت گردشگری و رفع مشکلات سرمایه گذاران اعلام کرد.

۱۷ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP