یک بازرگان ترک: ایران را به عنوان برادر و دوست دیده‌ایم/ مایلیم در ایران سرمایه گذاری کنیم

یک بازرگان ترک: ایران را به عنوان برادر و دوست دیده‌ایم/ مایلیم در ایران سرمایه گذاری کنیم
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایسنا،مدیر شرکت نان ترک و صنایع مواد غذایی اکرام نعمت ترکیه گفت: ما ترک ها ایران را همیشه به عنوان برادر و دوست دیده ایم و امیدواریم بتوانیم کارهای تجاری بزرگی با این کشور داشته باشیم.

"سلیم اوکاباجه" صبح امروز در نشست هیئت بازرگانی ترکیه با اتاق بازرگانی کرمان اظهار کرد: ما ترک ها ایران را همیشه به عنوان برادر و دوست دیده ایم و امیدواریم بتوانیم کارهای تجاری بزرگی با این کشور داشته باشیم.


وی افزود: امیدواریم مشکلات تحریم ایران به زودی تمام شود و این کشور بتواند به سرعت به موفقیت برسد.


 اوکاباجه تصریح کرد: در ایران مسافرت های زیادی به شهرهای تبریز، تهران، اصفهان، مشهد و ... داشته ام و بعد از دیدن شهرهای ایران متوجه شدم که این کشور به سرعت در حال ترقی است و امروز کرمان را خیلی پسندیدیم.


 وی بیان کرد: شرکت ما با عنوان نان ترک به صورت سهامی خاص در شهر ارومیه ایران فعالیت می کند که این شرکت نمایندگی شرکت نان ترک و صنایع مواد غذایی اکرام نعمت ترکیه است.


اوکاباجه ادامه داد: این شرکت در تولید انواع مواد بهبود دهنده نان و نان های صنعتی فعالیت می کند و در حال حاضر 40 نفر در شهر ارومیه استخدام این شرکت هستند.


این بازرگان ترک افزود: در تهران و تبریز دفاتر فروش و صادرات و واردات داریم.


 وی تصریح کرد: در مورد ایران آروزهایی داریم که آنها را با هم به دست می آوریم و دوست داریم این امور تجاری را در ایران انجام دهیم.

 اوکاباجه گفت: هرقدر بتوانیم گام های محکم و ثابتی در ترکیه برداریم، مایل هستیم در ایران هم سرمایه گذاری کنیم.


۲۲ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP