سرمایه‌گذاران فنلاندی ‌اتوبان تهران ـ شمال را تکمیل می‌کنند

سرمایه‌گذاران فنلاندی ‌اتوبان تهران ـ شمال را تکمیل می‌کنند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری فارس،مسئول هماهنگی سرمایه‌گذاران فنلاندی گفت: در صورت فراهم شدن شرایط مناسب از سوی مسئولان مازندران، اتوبان تهران ـ شمال توسط سرمایه‌گذاران فنلاندی تکمیل می‌شود.

 مصطفی خوش احوال در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: با توجه به تبلیغات منفی کشورهای غربی نسبت به ایران که این کشور را ناامن جلوه دادند حدود 6 ماه تلاش‌های گسترده‌ای انجام شده تا این سرمایه‌گذاران وارد ایران شوند.

وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران فنلاند یکی از بزرگ‌ترین بانکداران این کشور هستند، اظهار داشت: در صورت فراهم شدن شرایط مناسب سرمایه‌گذاری از سوی مسئولان مازندران، سرمایه‌گذاران فنلاند تا 100 میلیارد یورو در مازندران سرمایه‌گذاری می‌کنند.

خوش احوال با بیان اینکه سرمایه‌گذاران فنلاند به محض ورود به مازندران با استاندار مازندران دیدار کردند، بیان داشت: با توجه به دیدگاه مثبت و رویکرد حمایتی استاندار مازندران از سرمایه‌گذاران فنلاندی، سرمایه‌گذاران فنلاند موافقت اولیه خود را برای احداث اتوبان تهران ـ شمال، بزرگراه، ریل راه آهن، احداث بیمارستان نیکان بابل و فرودگاه احمدکلا بابلسر اعلام کردند.

۲۳ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP