سفیر آلمان در ایران: روابط اقتصادی با ایران برای آلمان اولویت بالائی دارد/ تلاش برای تسهیل تجارت دو کشور

سفیر آلمان در ایران: روابط اقتصادی با ایران برای آلمان اولویت بالائی دارد/ تلاش برای تسهیل تجارت دو کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمای گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری فارس،سفیر آلمان در ایران در دیدار رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: برای تسهیل روابط بین دو کشور تلاش می‌کنیم، دولت آلمان از کاهش روابط اقتصادی با ایران راضی نیست.

 میکائیل بارون فون اشترنبرگ سفیر آلمان در ایران ظهر امروز در جلسه‌ای که به میزبانی اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد، اظهار داشت: امروز جو حاکم بر ایران مثبت بوده و شرایط برای توسعه روابط اقتصادی فراهم شده است.

وی با تاکید بر اینکه روابط اقتصادی با ایران همواره برای کشور آلمان از اولویت بالایی برخوردار بوده، گفت: برای تسهیل و شفافیت بخش خصوصی دو کشور و فعالیت‌های اقتصادی از انجام هیچ کاری کوتاهی نمی‌کنیم.

سفیر آلمان در ایران افزود: صدور روادید برای تجار ایرانی یکی از برنامه‌های مهمی است که از سوی دولت آلمان در حال پیگیری است.

سفیر آلمان در ایران گفت: کاهش روابط بین دو کشور ایران و آلمان اتفاق ناخوشایندی بود و دولت آلمان از این مسئله راضی نیست، لذا با مذاکرات صورت گرفته ما به آینده روابط اقتصادی و سیاسی بین دو کشور خوشبین هستیم.

سفیر آلمان در ایران گفت: این فعالان بخش خصوصی و شرکت‌ها هستند که می‌توانند روابط اقتصادی بین کشورها را توسعه دهند، لذا کشور آلمان این آمادگی دارد، تا در اولین فرصت یک شرکت تجاری به ایران اعزام کند.
۲۵ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP