بزرگترین نمایشگاه بین المللی در و پنجره منطقه خاورمیانه هفته آینده افتتاح می شود

بزرگترین نمایشگاه بین المللی در و پنجره منطقه خاورمیانه هفته آینده افتتاح می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،پنجمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه بین المللی در و پنجره منطقه خاورمیانه محسوب می شود با حضور و مشارکت بیش از 460 شرکت داخلی و خارجی از ایران و هشت کشور خارجی، یکشنبه 29 دی ماه جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح می شود.

در پنجمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته که از 29 دی تا 2 بهمن ماه آینده بر پا خواهد شد، جدیدترین تولیدات، تجهیزات و خدمات مربوط به صنعت در و پنچره، سیستم های کنترل ترددی و دیگر صنایع وابسته، عرضه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

پنجمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر 40 هزار متر مربع و در سالن های 6 ، 7 ، 27 ، 31A ، 31B ،38، 38A ، 40 ، 41، 44A ، B44 و سالن 35 و همچنین فضای باز محل نمایشگاههای بین المللی، برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه شرکت هایی از کشورهای ترکیه، چین، اسپانیا، هنگ کنگ، ایتالیا، امارات، آلمان و تایوان در کنار شرکت ها و بنگاههای اقتصادی کشورمان، انواع محصولات و خدمات خود را ارایه می کنند.

ارتقاء کیفیت کالاهای تولیدی کشور و بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت ساختمان، مهمترین رویکرد و شعار برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته است.

معرفی ظرفیتهای بالقوه و بالفعل صنایع و خدمات مربوط به در و پنجره، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود، ایجاد زمینه های سرمایه گذاری، آشنایی با نوآوری ها و پیشرفت های صنعت در و پنجره، ایجاد فضای رقابتی، ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کنندگان و مصرف کنندگاه، اشتغالزایی، یافتن بازارهای صادراتی و افزایش صادرات؛ مهمترین اهداف پنجمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته است.

در این نمایشگاه انواع در و پنجره های ساختمانی، اداری، صنعتی، بیمارستانی، ماشین آلات و ابزار تولید، مونتاژ و خط تولید در و پنجره، سیستم های تولید رباتیک، سیستم های اتوماسیون صنعتی، درهای گردان، درهای اتوماتیک، انواع تجهیزات و سیستم های دربازکن اتوماتیک، سیستم های کنترل از راه دور، سیستم های هوشمند ورود و خروج، سیستم های کنترل ورود و خروج، انواع در باز کن های ساده و تصویری، کرکره های فروشگاهی و صنعتی، دستی و اتوماتیک، انواع یراق آلات و دستگیره در و پنجره، قفل های الکتریکی و ساده، انواع شیشه های مخصوص در و پنجره، سیستم های آب بندی و گیرنده آلودگی های صوتی و دیگر صنایع وابسته به نمایش گذاشته خواهد شد.

برگزاری یک همایش و چهار کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف مربوط به صنعت تولید در و پنجره از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

قرار است چهار هیئت تجاری و بازرگانی از کشورهای منطقه با حضور در این نمایشگاه، ضمن بازدید از غرفه و سالن های نمایشگاهی، برای عقد قرارداد با بنگاهای اقتصادی کشورمان و تولید کنندگان ایرانی، وارد مذاکره شوند.

پنجمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته نسبت به سال گذشته از رشد حدود 40 درصدی برخوردار است و پیش بینی می شود این رقم تا زمان برگزاری نمایشگاه افزایش یابد. به جرأت می توان اذعان کرد که صنعت تولید در و پنجره ایران در سالیان اخیر پیشرفتهای چشمگیر و حیرت انگیزی داشته است، به گونه ای که امروزه از محدوده یک صنعت کارگاهی صرف خارج شده و با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و سیستمهای نرم افزاری و اتوماسیون صنعتی، به عنوان کالایی که محصول علم و فناوری است در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی بین المللی در و پنجره در تهران با حضور شرکتها و مؤسسات داخلی و خارجی که در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مرتبط با این گروه کالایی فعالیت دارند، گامی بلند و محکم برای ارائه نوآوریها و تولیدات مدرن این رشته از صنعت محسوب می شود و مسلما مورد استقبال شرکت های ساختمانی، شرکت های انبوه ساز تعاونیهای مسکن، مجتمع های مسکونی و تجاری، هتلها و نیز عموم مردم به عنوان مصرف کنندگان نهایی این محصولات، واقع خواهد شد.

پنجمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته، ساعت 30/10 روز یکشنبه 29 دی ماه جاری با حضور مقامات وزارت صنعت و معدن و تجارت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای اتحادیه و انجمن های مرتبط در در محل سالن 31 (میلاد) محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح خواهد شد.

۲۸ دی ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP