خراسان رضوی رتبه نخست ارائه خدمات الکترونیکی به سرمایه گذاران را دارد

خراسان رضوی رتبه نخست ارائه خدمات الکترونیکی به سرمایه گذاران را دارد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا، مدیر اجرایی مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضوی گفت: این استان رتبه نخست را بین سایر استانهای کشور در ارائه خدمات الکترونیکی به سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارد.
 
ˈرضا نایینیˈ  افزود: هم اینک 269 فرایند صدور مجوز در خراسان رضوی به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی اظهارداشت: سایت مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضوی با هدف تشویق و تسهیل سرمایه گذاران در روند صدور مجوزها و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی اقدام به ارائه این تعداد خدمات به صورت الکترونیکی کرده است.

او گفت: این تعداد خدمات صدور مجوز به صورت الکترونیکی در کشور منحصربفرد است زیرا استانهای دیگر حداکثر موفق به ارائه 80 فرایند خدمات صدور مجوز به صورت الکترونیکی شده اند.

مدیر اجرایی مرکز خدمات سرمایه گذاری خراسان رضوی بیان کرد: شمار این فرایندها روشن نیست زیرا به مرور زمان اقدام به تاکید بر دستگاههای مختلف برای ارائه این خدمات به صورت الکترونیکی می نماییم.

وی افزود: دریافت این خدمات به مدت دو سال در استان خراسان رضوی زمان برده است.

او گفت: خدمات دهی به متقاضیان به صورت الکترونیکی و قرار گرفتن این خدمات در دسترس عموم از ابتدای امسال آغاز شده که با استقبال فراوان سرمایه گذاران و متقاضیان همراه بوده است.

نایینی افزود: سایت این مرکز به آدرس اینترنتی www.investinkhorasan.ir در دسترس عموم علاقه مندان قرار دارد و تمامی سازمانها و دستگاههای که در فرایند صدور مجوز دخیل هستند حداقل یکی از خدمات خود را به صورت الکترونیکی ارائه کرده اند.
۲۸ دی ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP