شهردار تبریز خبر داد؛ سرمایه گذاران فرانسوی برای اجرای پروژه های بزرگ وارد تبریز شدند

شهردار تبریز خبر داد؛ سرمایه گذاران فرانسوی برای اجرای پروژه های بزرگ وارد تبریز شدند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایسنا،شهردار تبریز از حضور و مشارکت طراحان ، مشاوران و سرمایه گذاران فرانسوی در قالب شرکت های بزرگ و هولدینگ اروپایی در اجرای طرح ها و پروژه های شهری تبریز خبر داد.


 صادق نجفی شهردار تبریز خاطرنشان کرد: گروه مشاوران و طراحان شرکت دوسوس گروپ فرانسه، مجری طرح بزرگ باغ لارک تهران و ده ها طرح سرمایه گذاری معتبر در سطح جهان برای همکاری و مشارکت با شهرداری تبریز اعلام آمادگی کرده اند که در دیدار مدیران ارشد این شرکت  با شهردار تبریز راه های عقد قراردادهای همکاری و مشارکت این گروه مورد بررسی قرار گرفت.


شهردار تبریز افزود: پروژه هایی چون سالن اتحادیه اروپا، ورودی غربی شهر مکه مکرمه، میدان سرخ مسکو و باغ لارک تهران از جمله شاخص ترین و معتبرترین طرح های این شرکت به شمار می رود و مدیریت شهری تبریز به دنبال ایجاد و احداث طرح ها و پروژه های مشابه این طرح ها در تبریز است.


وی با اشاره به طرح ها و پروژه های مورد نظر شهرداری برای مشارکت با این شرکت فرانسوی خاطرنشان کرد: پروژه بزرگ باغلارباغی، ورودی های شهر و زیرساخت های رفاهی تفریحی این ورودی ها، پارک بزرگ، مجموعه خلعت پوشان، منطقه گردشگری عون بن علی، فاز دوم تله کابین و مجموعه رفاهی تفریحی زمستانی تبریز از جمله طرح های مورد نظر شهرداری برای اجرا توسط این شرکت هولدینگ هستند.


شهردار تبریز ابراز امیدواری کرد با نهایی شدن توافقات میان شهرداری و این شرکت بزرگ فرانسوی زمینه برای ورود این مجموعه در حوزه توسعه و عمران شهری فراهم شود

۳۰ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP