ایمیدرو اعلام کرد : آمادگی ایتالیا برای ساخت کارخانه طراحی ماشین‌های معدنی در ایران

ایمیدرو اعلام کرد : آمادگی ایتالیا برای ساخت کارخانه طراحی ماشین‌های معدنی در ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایارن به نقل از خبرگزاری فارس،معاون وزیر صنعت گفت: شرکت دانیلی ایتالیا آمادگی خود را برای ساخت کارخانه طراحی و تولید تجهیزات و ماشین‌آلات معدنی در ایران اعلام کرد.


 شرکت دنیلی ایتالیا آمادگی خود را برای توسعه فعالیت ساخت تجهیزات معدن در ایران اعلام کرد.

شرکت دانیلی(DANIELI) ایتالیا آمادگی خود را برای ساخت کارخانه طراحی و تولید تجهیزات و ماشین آلات معدنی در ایران اعلام کرد .

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت دانیلی ایتالیا در دیدار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو اظهار داشت: دانیلی آماده توسعه همکاری بیشتر با ایمیدرو در بخش معدن و صنایع معدنی است.

آقای جیان پیترو بندتی پس از 4 سال دوباره به ایران سفر کرده و همزمان با شرکت در همایش فولاد به همراه مدیران ارشد با مهدی کرباسیان و معاونان ایمیدرو جلسه‌ای برگزار کرد.

وی ضمن اشاره به حضور چندین ساله دانیلی در ایران و علاقه‌مندی به توسعه بیشتر روابط با ایمیدرو در حوزه معدن و صنایع معدنی به ویژه ساخت کارخانه فولاد اعلام نمود، هم اکنون ساخت کارخانه طراحی و تولید تجهیزات وماشین‌آلات فولادی در شهرضا اصفهان آغاز شده و تا 15 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

در ادامه مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن تاکید بر گسترش روابط ایران با کشور ایتالیا و همچنین توسعه روابط بیشتر ایمیدرو با شرکت دانیلی پیشنهادکرد: ایمیدرو آمادگی کامل برای ساخت کارخانه تولید فولاد به ظرفیت 5 میلیون تن با همکاری و مشارکت شرکت دانیلی به صورت EPCF ، سرمایه گذاری مشترک با ایمیدرو و یا بخش خصوصی را دارد و بستر لازم برای این سرمایه گذاری را فراهم خواهد نمود.

ریاست هیات عامل ایمیدرو تاکید نمود، شرکت های فولاد ساز خارجی بسیاری برای همکاری با ایمیدرو در بخش معادن و صنایع معدنی اعلام آمادگی نمودند و ما به دنبال سرعت بخشیدن به روند تولید فولاد در کشور هستیم.

در پایان این دیدار رئیس هیات مدیره دانیلی ضمن استقبال از پیشنهاد آقای کرباسیان اظهار داشت: با بررسی های فنی لازم زمینه برای همکاری جدی در این خصوص ایجاد خواهد شد.

در ادامه جلسه آقای بندتی ضمن اشاره به آکادمی دانیلی در ایتالیا ، آمادگی کامل دانیلی برای آموزش مدیران میانی و کارشناسان فولاد ایران وجود دارد تا از این طریق دانش فنی ، توان مدیریتی و انتقال تجربیات چندین ساله دانیلی در صنعت فولاد به شرکت های فولاد ساز ایرانی منتقل شود.
 
۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP