سرمایه گذاران ژاپنی در راه ایران : اعلام آمادگی هیات ژاپنی برای ساخت و احداث هتل در ایران

سرمایه گذاران ژاپنی در راه ایران : اعلام آمادگی  هیات ژاپنی  برای ساخت و احداث هتل در ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران یکی از شرکتهای معتبر ژاپنی برای بررسی و سرمایه گذاری در کشور در زمینه ساخت هتل های زنجیره ای ، با ابوالفضل کوده‌یی سرپرست دفتر سرمایه گذاری خارجی در محل سازمان سرمایه گذاری دیدار و ملافات نمود.


 مدیر  شرکت ژاپنی که دارای 239  هتل در سراسر دنیا می باشد ضمن ارائه توضیحاتی در زمینه فعالیت شرکت موصوف، ابراز امیدواری  کرد  با پیش بینی تحولات مثبت بین المللی  ، شرایط سرمایه گذاری برای سرمایه‌گذاران خارجی در ایران  مساعدتر گردد.


وی در ادامه افزود :  با توجه به وجود زمینه‌های لازم برای سرمایه گذاری خارجی در کشور، آماده ساخت هتل های زنجیره ای در ایران می باشند و در این خصوص با مدیران سازمان گردشگری  و متولیان  چند پروژه ساخت هتل در ایران نیز دیدارها و ملاقاتهایی  داشتند.

 
کوده‌یی نیز ضمن استقبال  از حضور  هیات ژاپنی و اعلام آمادگی برای مساعدت و تسهیل و تسریع امور سرمایه گذاران خارجی ، به ظرفیتها ،  توانمندیها و فرصتهای جذاب و مناسب کشور برای سرمایه گذاری  اشاره نمودو افزود : زمینه سرمایه گذاری در بخش احداث هتل یکی از بخش های  مناسب  برای سرمایه گذاری می باشد.


وی ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص فضای کسب کار ایران، وظایف و عملکرد سازمان سرمایه گذاری در حوزه تشویق و جذب سرمایه گذاری خارجی، قوانین و مقررات مرتبط با سرمایه‌گذاری خارجی و همچنین حمایت ها، مشوق ها و تسهیلات قابل ارائه به سرمایه گذاران خارجی را تشریح نمود.


سرپرست دفتر سرمایه گذاری خارجی  در ادامه درخصوص وظایف و عملکرد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری خارجی، وظایف نمایندگان  تام الاختیار دستگاه‌های ذیربط مستقر در مرکز مذکور و همچنین سیستم پنجره واحد سرمایه گذاری خارجی ارائه نمود.


۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP