حضور سرمایه گذران مالزیایی در ایران جهت سرمایه گذاری

حضور سرمایه گذران مالزیایی در ایران جهت سرمایه گذاری
هیات مالزیایی علاقمند به سرمایه گذاری در صنعت تولید ورق های فلزی در ایران با ابوالفضل کوده ئی سرپرست دفتر سرمایه گذاری خارجی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، کوده ئی  با اشاره به افزایش علاقه شرکت های خارجی بویژه درماههای اخیر  جهت سرمایه گذاری در ایران ، تسهیلات ومزایای سرمایه گذاری خارجی در ایران از جمله حمایت های دولت برای سرمایه گذاران را تشریح  کرد.

وی در ادامه بر آمادگی سازمان جهت پیگیری و تسریع در انجام فرایند اداری مربوط به صدور مجوزهای مربوط به سرمایه گذاری خارجی را اعلام نمود.

 

کوده ئی  در عین حال خاطر نشان کرد :  سازمان سرمایه گذاری به عنوان متولی حمایت و تشویق سرمایه گذاران خارجی در کشور بوده و لذا در این راستا آماده خدمت رسانی به سرمایه گذاران خارجی می باشد و سرمایه گذاران خارجی در مراحل مختلف سرمایه گذاری تحت حمایت و مشاوره سازمان سرمایه گذاری قرار خواهند داشت.

 

 در این جلسه رئیس هیات مالزیایی ضمن تاکید بر بازار جذاب ایران برای محصول تولیدی شرکت مالزیایی از اهداف دیگر سرمایه گذاری در ایران را وجود بازار وسیع در منطقه برای صادرات محصول تولیدی به کشورهای همسایه ایران اعلام نمود.
وی در ادامه افزود : وجود منابع و ذخایر مختلف در ایران باعث افزایش جذابیت سرمایه گذاری در ایران  برای سرمایه گذاران خارجی گردیده است.


۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۲۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP