هرمزگان فرصتی کم نظیر برای سرمایه گذاران خارجی است

هرمزگان فرصتی کم نظیر برای سرمایه گذاران خارجی است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایسنا،ستاندار هرمزگان گفت: ظرفیت‌های بکر و دست نخورده هرمزگان فرصتی کم نظیر برای سرمایه گذاران خارجی به ویژه ایرانیان مقیم کشورهای حوزه خلیج فارس است که اعلام می‌کنیم این آمادگی در استان وجود دارد.

 جاسم جادری در نشستی با حضور جمعی از سرمایه گذاران ایرانی مقیم کشورهای حوزه خلیج فارس اظهارکرد: ظرفیت‌های بکر و دست نخورده بزرگی در هرمزگان وجود دارد که قطعاً اولین سرمایه گذاری در آنها می تواند منافع زیادی را هم برای مردم منطقه و سرمایه گذار به همراه داشته باشد.

وی افزود: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خارجی در صورت تمایل می توانند گوی سبقت را از برخی سرمایه گذاران داخلی بربایند و با امنیت و آرامش کامل در این منطقه سرمایه گذاری کنند.

وی به مزیت‌های هرمزگان اشاره کرد و گفت: هرمزگان به عنوان یکی از مهم‌ترین استان‌های ترانزیتی و اقتصادی ایران امروز در کانون توجه همه قرار گرفته که می توان چشم اندازی بسیار درخشان برای آن متصور بود.

جادری خاطرنشان کرد: استان هرمزگان در خواستگاه و شاهراه اصلی تنگه هرمز و محل اتصال خلیج فارس و دریایی عمان قرار دارد و با دارا بودن بزرگترین بندر تجاری کشور هم اکنون مهمترین مرکز ترانزیت کشور است که می تواند به مرکز ترانزیت منطقه و کشورهای همسایه شمالی تبدیل شود.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: در حوزه بنادر، صنایع، شیلات، گردشگری، بازارچه‌های مرزی، تامین نیازهای زیرساختی، تجارت و ترانزیت هنوز جای کار و برنامه ریزی در هرمزگان وجود دارد که اعلام می کنیم در استان آمادگی لازم را برای ورود سرمایه گذاران خارجی و داخلی وجود دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: با حضور سرمایه گذاران خارجی به ویژه ایرانیان مقیم کشورهای حوزه خلیج فارس، استان هرمزگان به توسعه ای پایدار و رو به رشد برسد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۵:۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP