تلاش رایتل برای جذب سرمایه‌گذار خارجی

تلاش رایتل برای جذب سرمایه‌گذار خارجی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایسنا،مدتی است اخباری مبنی بر واگذاری درصدی از سهام اپراتور سوم به سرمایه‌گذاران خارجی به گوش می‌رسد. موضوعی که مدیرعامل رایتل هم آن را تکذیب نمی‌کند.


سیدمجید صدری در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در پاسخ به سوالی در این زمینه ضمن تائید کلیت موضوع اظهار کرد: تاکنون با چند شرکت اروپایی وارد مذاکره شده‌ایم تا بتوانیم یک شریک خارجی داشته باشیم.


وی ادامه داد: صرف نظر از مباحث اقتصادی، از نظر ما کلیات این موضوع اتفاق مثبتی است چرا که علاوه بر مسائل اقتصادی با این شیوه می توان از توان فنی و تجربیات کشورهای مختلف نیز بهره گرفت.


مدیرعامل رایتل همچنین عنوان کرد: در کشور ما تاکنون تجربه 3G وجود نداشته و با این همکاری می‌توان از تجربیات کشورهای دیگر نیز بهره گرفت تا هرچه سریع تر این تکنولوژی ارتقاء پیدا کرده و به سطحی قابل قبول برسد.


برخی شنیده‌ها و صحبتهای مقامات غیررسمی حاکی از واگذاری 49 درصد سهام رایتل به یک شرکت خارجی است.

۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۲۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP