معاون منطقه آزاد ارس خبر داد : حضور نمایندگان ۲۰ هزار شرکت ایتالیایی در منطقه آزاد ارس

معاون منطقه آزاد ارس خبر داد :  حضور نمایندگان ۲۰ هزار شرکت ایتالیایی در منطقه آزاد ارس
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم،معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس از ابراز علاقمندی نمایندگان شرکت‌های ایتالیایی برای سرمایه‌گذاری در ارس خبر داد و گفت: ایتالیایی‌ها به زودی با ثبت شرکت مستقل فعالیت های اقتصادی خود در ارس را آغاز می‌کنند.


 علیار راستگو صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه مشترک با طرف های ایتالیایی ظرفیت های سرمایه گذاری و مزیت های اقتصادی ارس از جمله دسترسی به انرژی و نیروی ماهر و ارزان قیمت نسبت به سایر مناطق آزاد دنیا و قوانین آسان برای تردد اتباع خارجی و مشوق های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس تشریح شد.

وی گفت: همچنین چندین پروژه سرمایه گذاری از جمله احداث نیروگاه، تصفیه خانه، فرودگاه، مراکز گردشگری و هتلینگ به نمایندگان شرکت‌های ایتالیایی معرفی و پیشنهاد شد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس با اشاره به فعالیت برندهای معتبر در زمینه پوشاک و کفش در کشور ایتالیا گفت: ارس مزیت های فراوانی برای تولید و صادرات دارد و می تواند پایلوت مناسبی برای تولید و عرضه کالاهای ایتالیایی در داخل و خارج کشور باشد.

 هیئت اقتصادی متشکل از نمایندگان شرکت های ایتالیایی فعال در حوزه های تولید، صنعت، تجارت و گردشگری از منطقه آزاد ارس بازدید کرده و از نزدیک با فرایندهای فعالیت های اقتصادی در این منطقه آشنا شدند.

۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۴۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP