تکریم و بزرگداشت روز شهداء در سازمان سرمایه گذاری

تکریم و بزرگداشت روز شهداء  در سازمان سرمایه گذاری
با توجه به نامگذاری روز 22 اسفند ماه به عنوان " روز بزرگداشت شهداء " به همین مناسبت و بمنظور تعظیم و تکریم این روز و بزرگداشت مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی صبح امروز در محل این سازمان، از خانواده شهدای منتسب به این سازمان تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران،این مراسم با حضور بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و مدیران و کارکنان این سازمان به منظور تجدید میثاق با شهداء، حفظ ارزشها و هنجارهای اسلامی برگزار و از خانواده شهدا سازمان،  تقدیر و قدردانی شد.

 

علیشیری در این دیدار گفت:که ما امروز در این مکان جمع شده ایم که یاد و خاطره شهدای جاوید انقلاب اسلامی را گرامی بداریم و با آنان تجدید بیعت کنیم.

 

رییس کل سازمان سرمایه گذاری در این نشست با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین نظام در خصوص اقتصاد مقاومتی،افزود: همانطور که رهبری فرمودند حلقه اصلی نیل به اهداف و سیاست در اقتصاد مقاومتی داشتن روحیه جهادی و ارزشی است و در این مسیر خاطره رشادت ها و فداکاری ها شهدای عظیم الشان انقلاب اسلامی الگوی رفتار ما در این زمینه خواهد بود.

 

معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم ضمن تبریک به همه همکاران سازمان از آنها در خواست کرد تا با روحیه جدید در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی تلاش کنند و آمادگی لازم را برای برنامه راهبردی سازمان در سال 93 کسب کنند.

گزارش تصویری - تکریم و بزرگداشت روز شهداء  در سازمان سرمایه گذاری

۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۴:۰۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP