معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ارس: شرکت‌های ایتالیا در "منطقه آزاد ارس" سرمایه‌گذاری می‌کنند

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ارس: شرکت‌های ایتالیا در "منطقه آزاد ارس" سرمایه‌گذاری می‌کنند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران،علیار راستگو گفت: ایتالیایی‌ها بزودی با ثبت شرکت مستقل فعالیت‌های اقتصادی خود در ارس را آغاز می‌کنند.

علیار راستگو، معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ارس طی دیدار با نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری ایتالیا در جلفا افزود: نمایندگان شرکت‌های ایتالیایی با ثبت شرکت مستقل در ارس فعالیت‌های اقتصادی خود را در حوزه‌های مختلف آغاز می‌کنند.

وی افزود: در جلسه مشترک با طرف‌های ایتالیایی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و مزیت‌های اقتصادی ارس از جمله دسترسی به انرژی و نیروی ماهر و ارزان‌قیمت نسبت به سایر مناطق آزاد دنیا و قوانین آسان برای تردد اتباع خارجی و مشوق‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ارس تشریح شد.

راستگو گفت: چندین طرح سرمایه‌گذاری از جمله ساخت نیروگاه، تصفیه خانه، فرودگاه و مراکز گردشگری به نمایندگان شرکت‌های ایتالیایی معرفی و پیشنهاد شد.

وی با اشاره به فعالیت برندهای معتبر در زمینه پوشاک و کفش در ایتالیا، اظهار کرد: ارس مزیت‌های فراوانی برای تولید و صادرات دارد و می‌تواند محل مناسبی برای تولید و عرضه کالاهای ایتالیایی در داخل و خارج کشور باشد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP