معاون عمرانی استاندار البرز خبر داد: 3 هیئت خارجی پای میز مذاکره در فرصت‌های برد - برد استان البرز

معاون عمرانی استاندار البرز خبر داد:  3 هیئت خارجی پای میز مذاکره در فرصت‌های برد - برد استان البرز
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از فارس،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز از رایزنی و مذاکره 3 هیئت خارجی برای سرمایه‌گذاری در فرصت‌های برد - برد استان خبر داد و گفت: در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری البرز به نوعی از سند توسعه استان رونمایی می‌شود.

 مجید سریزدی اظهار کرد: همایش فرصت‌های برد برد در بهار 93 بسترساز توسعه استان است.

وی همچنین این همایش را به نوعی سند توسعه استان خواند و ادامه داد: فرصت‌های برد برد البرز به نوعی سند توسعه استان در تمامی ابعاد است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با اشاره به قرار دادن منشور اقتصاد مقاومتی و ابلاغ آن توسط مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: محوریت این فراخوان قرابت خاصی با بیانات مقام معظم رهبری دارد.

وی افزود: همایش فرصت‌های برد برد البرز که در بهار پیش‌رو با حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی شاهد برگزاری آن خواهیم بود؛ در واقع فرصتی ویژه برای رونمایی از سند توسعه استان در تمامی ابعاد است.

سریزدی گفت: دور تند عملیات عمرانی استان در سال 93 نیز ادامه دارد و با رویکردی که در بحث اقتصاد مقاومتی حاکم است عقب‌ماندگی سال‌های قبل جبران خواهد شد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP