سرمایه گذاران در همدان ظرف 24 ساعت جواز تأسیس دریافت می کنند

سرمایه گذاران در همدان ظرف 24 ساعت جواز تأسیس دریافت می کنند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،استاندار همدان در جمع خبرنگارن گفت: هر سرمایه گذاری که به استان وارد شود ظرف 24 ساعت برای وی جواز تأسیس صادر خواهد شد.


 ˈمحمد ناصر نیکبختˈ در حاشیه افتتاح پیست اسکی ارسباران در مجموعه تفریحی گنجنامه همدان در جمع خبرنگاران گفت: هیچ فردی نمی تواند مانع توسعه اقتصادی و یا موجب کند شدن سرعت توسعه در استان همدان شود.

وی در باره بودجه استان همدان در سال 93 نیز گفت: بودجه همدان در سال 93 نسبت به سال 92 نزدیک به 34 درصد کاهش یافته است که امیدواریم با ورود بخش خصوصی و سرمایه گذاری آنان کسری بودجه در سال آینده محسوس نباشد.

مقام عالی اجرایی استان همدان گفت: مقرر شد صدا و سیمای مرکز همدان به معرفی هر چه بهتر و بیشتر جاذبه های گردشگری استان همدان بپردازد و مسؤولان این مرکز نیز قول همکاری و مساعد را در این حوزه داده اند.

نیکبخت درباره میزان صادرات استان همدان گفت: با توجه به اینکه یکی از اهداف در اقتصاد مقاومتی توسعه صادرات است، هدف گذاری 700 میلیون دلار صادرات در سال آینده برای استان همدان انجام شده که زیرساخت های آن نیز مهیا شده است.

وی با تأکید بر اینکه در سال 1388 صادرات استان همدان به 700 میلیون دلار رسید بود اما پس از چند سال دوباره کاهش یافته و به 120 میلیون دلار در سال رسید، گفت: زیر ساخت های لازم برای افزایش تولید مهیا است و با تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و تأمین نقدینگی مورد نیاز شرکت ها تولیدی می توان صادرات سالانه 700 میلیون دلاری را محقق کرد.

استاندار همدان گفت: مهمترین مأموریت دولت، ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری در جامعه است که به طور جدی به دنبال آن هستیم و با یاری خدا این هدف نیز محقق خواهد شد.

نیکبخت درباره نحوه انتصاب مدیران دستگاه های اجرایی استان نیز گفت: انتصابات بر اساس تخصص و اعتدال رخ داده است و افرادی برگزیده شدند که افراطی نبوده و به کار خود مسلط باشند و توانایی آنان اثبات شده باشد.

۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۳:۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP