مدیر کل دفتر وامها،مجامع و موسسات بین المللی: بورسیه تحصیلی بانک جهانی و دولت ژاپن در مقطع کارشناسی ارشد

مدیر کل دفتر وامها،مجامع و موسسات بین المللی: بورسیه تحصیلی بانک جهانی و دولت ژاپن در مقطع کارشناسی ارشد
سعید خانی اوشانی مدیر کل دفتر وامها،مجامع و موسسات بین المللی از بورسیه تحصیلی بانک جهانی با مشارکت دولت ژاپن در مقطع کارشناسی ارشد،میان کشورهای عضو در سال 2015-2014 خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، اوشانی با اعلام این خبر گفت : بانک جهانی با مشارکت دولت ژاپن در نظر دارد  به منظور بسط دانش  میان کشورهای عضوتعدادی بورسیه تحصیلی در سال 2015-2014 در مقطع کارشناسی ارشد در اختیار دواوطلبن واجد شرایط قرار دهد و همچنین کلیه هزینه های این طرح از سوی دولت ژاپن پرداخت خواهد شد.


مدیر کل دفتر وامها،مجامع  و موسسات بین المللی در ادامه افزود: این بورسیه  در رشته های اقتصاد،محیط زیست،سیاست های عمومی و توسعه بین الملل،سلامت عمومی،زیر ساخت های روستایی،آموزش،کشاورزی و جمعیت قابل پذیرش می باشد.


شایان ذکر است، داوطلبن باید دارای سه سال سابقه کاری مرتبط و مدرک تحصیلی کارشناسی و شاغل در یکی از نهادهای کشور مبداء بوده و مقیم هیچ یک از کشورهای توسعه یافته عضو بانک نباشد.


بر پایه این گزارش، دواطلبان حائز شرایط جهت دریافت و ارسال فرم آنلاین، فهرست کامل رشته ها و دانشگا ههای مورد پذیرش از طریق وب سایت بانک جهانی به نشانی های ذیل قابل دسترسی می باشد:


Http://.web.world bank.org.website/external/
www.world bank.org/scholarships


۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۵:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP