ادریس پور خبر داد: برنامه‌های عمرانی فراوان برای خرمشهر در سال جدید/ طرح تلکابین پل تا پل با مشارکت سرمایه‌گذار خارجی

ادریس پور خبر داد: برنامه‌های عمرانی فراوان برای خرمشهر در سال جدید/ طرح تلکابین پل تا پل با مشارکت سرمایه‌گذار خارجی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری مهر،رئیس شورای شهر خرمشهر گفت: برنامه های عمرانی فراوانی برای خرمشهر طراحی شده که با شروع سال جدید در آینده نزدیک استارت خواهد خورد.

سید جواد ادریس پور  عنوان کرد: در سال جدید که مقام معظم رهبری آن را سال "اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی" نام گذاری کرده اند بدون شک یک روحیه امید جدیدی به هموطنان در سراسر کشور خواهد داد.
 
وی افزود: با توجه به اعلام کردن کامل شهرستان خرمشهر در محدوده منطقه آزاد از سوی ریاست جمهوری کشور و حرکت های مثبتی که طی این مدت از سوی نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی در جهت جذب اعتبارات برای عمران شهری صورت گرفت همگی سال گذشته را سالی نکو و با برکت برای خرمشهر می شمارند و امیدوارم سال جدید شاهد عمران و آبادانی هرچه بیشتر خرمشهر عزیزمان باشیم.
 
رئیس شورای شهر خرمشهر به برنامه ها و طرح های در دست اقدام نیز اشاره کرد و گفت: برنامه های فراوانی در جهت عمران شهرستان خرمشهر طراحی شده که با استارت آن در آینده نزدیک شاهد خرمشهری آباد و زیبا خواهیم بود.
 
ادریس پور عنوان کرد: نمونه ای از این طرح ها که قرار است به زودی به اجرا گذاشته شود طرح احداث تلکابین پل تا پل است این طرح که از پل قدیم خرمشهر تا پل شهید جهان آرا احداث خواهد شد کاملا با سرمایه گذاری بخش خصوصی خارجی به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: سرمایه گذار طرح تلکابین یک عراقی اهل استان بصره آن کشور است که آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در خرمشهر اعلام کرده است.

۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP