یک شرکت رومانیایی در شهرستان مشگین شهر سرمایه گذاری می کند

یک شرکت رومانیایی در شهرستان مشگین شهر سرمایه گذاری می کند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا، استاندار اردبیل از سرمایه گذاری یک شرکت رومانیایی در شهرستان مشگین شهر خبر داد.

 مجید خدابخش در نشستی با سرمایه گذاران رومانیایی در فرمانداری شهرستان مشگین شهر افزود: مذاکرات اولیه با مدیران این شرکت خارجی در زمینه ایجاد کارخانه صنایع غذایی و فرآورده های گوشتی و لبنی انجام شده و این شرکت مصمم به سرمایه گذاری در مشگین شهر است.

وی گفت: این شرکت قرار است با 20 میلیون یورو سرمایه گذاری زمینه اشتغال حدود 500 نفر را فراهم کند.

وی با اشاره به قابلیت های شهرستان مشگین شهر در زمینه دام ، مرتع ، شیلات و محصولات سردرختی اظهار کرد: شرکت اروپایی با در نظر گرفتن این مزیت ها و با پیگیری های معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری اردبیل و با تشویق یک پزشک مشگین شهری مقیم رومانی اقدام به این سرمایه گذاری می کند.

وی افزود: برند محصولات این شرکت با عنوان حلال شهرت جهانی دارد و ایجاد این کارخانه عظیم و معتبر در شهرستان مشگین شهر موجب متحول شدن اقتصاد منطقه خواهد شد. خدابخش گفت: استان اردبیل برای رسیدن به توسعه پایدار نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی است و استانداری از تمام از سرمایه گذاران داخلی و خارجی حمایت همه جانبه خواهد کرد.

وی همچنین با اشاره به محدودیت منابع دولتی برای اجرای طرح های بزرگ در استان افزود: هیچ محدودیتی در زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان وجود ندارد.

ابراهیم امامی سرپرست فرمانداری مشگین شهر نیز در این نشست با تقدیر از دکتر مسعود فقیه که زمینه این سرمایه گذاری عظیم را فراهم کرده گفت: به حول قوه الهی و همکاری شهروندان به ویژه اهالی روستای آلنی این سرمایه گذاری به سرانجام خواهد رسید.

۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP