قانون جدید سرمایه گذاری خارجی در کوبا تصویب شد

قانون جدید سرمایه گذاری خارجی در کوبا تصویب شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از واحد مرکزی خبر،پارلمان کوبا روز شنبه قانونی را تصویب کرد که هدف آن تسهیل سرمایه گذاری خارجی در این کشور است.

مقامات کوبا معتقدند تصویب این قانون برای بهبود وضعیت اقتصادی این کشور ضروری است.

پارلمان کوبا در نشستی فوق العاده این قانون را تصویب کرد.

 

قانون جدید جایگزین قانون سرمایه گذاری خارجی مصوب سال 1995 پارلمان کوبا خواهد شد. دولتمردان کوبایی به این نتیجه رسیده بودند که قانون پیشین برای سرمایه گذاران خارجی جذابیت کافی ندارد.

 

به گزارش اسوشیتدپرس از هاوانا، نشست پارلمان کوبا برای تصویب قانون سرمایه گذاری جدید در پشت درهای بسته برگزار شد. به همین جهت، جزئیات آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

 

با این حال، در خلال روزهای گذشته برخی از جزئیات این قانون در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. یکی از مهمترین امتیازاتی که قانون جدید برای سرمایه گذاران خارجی در کوبا در نظر گرفته است کاهش مالیات بر سود شرکت های خارجی است. همچنین شرکت های خارجی در هشت سال اول فعالیت خود در کوبا از معافیت های مالیاتی برخوردار می شوند.
156/105
۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP