سرمایه گذاری 30 هزار میلیارد ریالی خارجی در ارومیه

سرمایه گذاری 30 هزار میلیارد ریالی خارجی در ارومیه
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری مهر، شهردار ارومیه از سرمایه گذاری 30 هزار میلیارد ریالی خارجی در ارومیه خبر داد.


 محمد حضرت پور ظهر شنبه در دیدار نوروزی با کارکنان شهرداری ارومیه  با بیان اینکه در سال 93 فقط از طریق یک سرمایه گذار خارجی، موفق به جذب سرمایه ای بالغ بر 30 هزار میلیارد ریال برای شهر ارومیه شدیم افزود: 25درصد از این سرمایه گذاری  بعنوان درآمد شهرداری وصول خواهد شد.


وی با دعوت از سرمایه گذاران با سرمایه کمتر نیز جهت سرمایه گذاری در باغ شهر ارومیه گفت: با جذب سرمایه گذار خارجی و همکاری بخش خصوصی در آینده نزدیک ارومیه گام های توسعه را با شتاب بیشتری طی خواهد کرد.


حضرت پور توجه به مسایل فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و اظهارداشت:هم اکنون شهرداری ارومیه علاوه بر اجرای پروژه های فاخر عمرانی، به حوزه های مختلف اجتماعی نیز ورود کرده است و امسال نیز  با گسترش فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی، گام بلندی در این راستا بر خواهیم داشت.


شهردار ارومیه یاد آور شد: طی حرکتی بی سابقه در کل کشور، 12 هکتار از اراضی منطقه گلشهر، از بابت 10 درصد مساکن مهر با ارزش ریالی تقریبی 800 میلیارد ریال به شهرداری ارومیه واگذار شد که در مجموع در طول سال 92 شهرداری ارومیه از محل تصاحب املاک، معادل مبلغ سه هزار میلیارد ریال منتفع شده است.


معاون اداری مالی شهرداری ارومیه نیز با عرض تسلیت ایام فاطمیه و تبریک حلول سال جدید با تقدیر و تشکر از خانواده بزرگ شهرداری از نحوه عملکرد آن در طی سال 92، خواستار عزمی جدی و تلاشی مضاعف برای خدمتگزاری بی منت به شهروندان گرامی شد.


محرم تیزکار همچنین با ارائه گزارش از درآمد یکهزار و 270 میلیارد ریالی منطقه یک شهرداری با افزایش 82 رصد نسبت به سال 91 خبر داد و همچنین به درآمد 70 میلیارد ریالی شهرداری منطقه دو و با 70درصد افزایش، درآمد 170 میلیاردی شهرداری منطقه سه با 10درصد  افزایش و درآمد 350 میلیارد ریالی شهرداری منطقه چهار با 49درصدافزایش نسبت به سال 91 اشاره کرد.


وی از اتمام 60 درصد مطالعات طرح تفصیلی شهر در حوزه معاونت شهرسازی خبر داد و افزود: انجام و برگزاری دوره های آموزشی معادل 26 هزار نفر ساعت در حوزه معاونت برنامه ریزی و خرید 70 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در سازمان خدمات موتوری، به هزینه کرد  60 میلیارد ریال در سازمان فرهنگی ورزشی از اهم اقدامات سال گذشته بود.

۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP