ایمیدرو: کنفرانس اقتصادی ایران و آلمان در برلین

ایمیدرو: کنفرانس اقتصادی ایران و آلمان در برلین
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: کنفرانس بزرگ اقتصادی ایران و آلمان روز 19 فروردین ماه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در برلین برگزار خواهد شد.


براساس این گزارش، مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل ایمیدرو در این رابطه اظهار داشت: هیات 30 نفره متشکل از مقام های بلندپایه صنعتی، معدنی و تجاری ایران به ریاست محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران قرار است در این کنفرانس بزرگ مشارکت نمایند.

وی که از اعضای این هیات محسوب می شود، گفت: ایمیدرو با همکاری (اتحادیه همکاری های اقتصادی آلمان وخاورمیانه) و با هدف جلب و جذب سرمایه های بخش خصوصی آلمان و گسترش همکاری های متقابل در زمینه صنعت، معدن و تجارت این کنفرانس یکروزه را سازماندهی و برگزار خواهد کرد.

کرباسیان زمان برگزاری این کنفرانس را روز سه شنبه 19 فروردین ماه جاری ذکر کرد و افزود: علاوه بر وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران، دو نفر از معاونان وی و مدیرعامل بانک صنعت و معدن ایران در این سفر حضور خواهند شد.

این مقام مسئول از حضور 10 نفر از مدیران و صاحبان صنایع بخش خصوصی ایران در کنفرانس یادشده خبر داد و گفت: افراد یادشده با تجار و صاحبان صنایع بخش خصوصی آلمان که در زمینه سرمایه گذاری در خاورمیانه فعالیت دارند، مذاکره خواهند کرد.

قرار است، رئیس هیات عامل ایمیدرو به عنوان سازمان سیاستگذار در بخش معدن و صنایع معدنی کشور در این کنفرانس سخنرانی و مزیت ها و ظرفیت های بخش معدن ایران را تشریح خواهد کرد.

ایمیدرو برای سال جدید طرحهای سرمایه گذاری به ارزش بیش از 29 میلیارد دلار پیش بینی کرده که برای تحقق و اجرایی شدن آن از سرمایه گذاری خارجی به ویژه سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج از کشور استقبال می کند.

مقدمات برگزاری این نشست در دیدار آذر ماه 1392 دبیر موسسه Numov (موسسه کسب و کار خاورمیانه و شمال افریقا) آلمان از ایران و دیدار با رییس هیات عامل ایمیدرو فراهم شد.
۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP