مدیران با وحدت و همدلی می توانند موانع جذب سرمایه گذاری را رفع کنند

مدیران با وحدت و همدلی می توانند موانع جذب سرمایه گذاری را رفع کنند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از ایرنا،مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: مدیران و مسوولان سازمان با همدلی و همکاری می توانند برخی از قوانین و مقررات دست و پاگیر و دیگر موانع روند جذب سرمایه گذاری و فعالیتهای توسعه ای را برطرف کنند.

ˈحامد علی مبارکیˈ  در نشستی با کارکنان منطقه آزاد چابهار ضمن تبریک مجدد به مناسبت سال جدید و نامگذاری این سال از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و همچنین تقارن آن با ایام فاطمیه، گفت: با گذشت بیش از 17 روز از این ایام از همه دست اندرکاران و همکاران در تکریم میهمانان نوروزی و ارایه خدمات شایسته قدردانی می کنم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در این نشست که تقریبا همزمان با اعلام رسمی خبر آزادی سربازان ایرانی بود آزادی مرزبانان غیور را به خانواده های این عزیزان و مسوولان و ملت ایران تبریک گفت.

وی با تبیین و تشریح سیاست ها و رویکردهای سازمان منطقه آزاد چابهار در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی خاطر نشان کرد: همدلی و همگرایی خوب مدیران اجرایی، کارشناسان و تمامی همکاران این مجموعه یکی از ویژگی هایی است که می تواند در تکمیل زیر ساخت ها و پیشرفت رفاه مردم شریف و میهمان نواز موثر واقع شود.


مدیر عامل منظقه آزاد تجاری صنعتی چابهار یکی از بزرگ ترین مزیت های این منطقه و بندر را ˈترانزیتˈ ذکر کرد و گفت: فعال سازی این محور بزرگ ترانزیتی می تواند باعث توسعه شرق و جنوب شرق کشور شود.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف مهم ارتقا جایگاه همکاری های بین المللی این منطقه است، افزود: چابهار به لحاظ داشتن توانمندیها و ظرفیت های بالا می تواند برای تعاملات بین المللی کشورمان حائز اهمیت باشد و جهت دستیابی به این مقام بایستی تمام توانمان را بکار گیریم همه در این مسیر مسوولند و سرعت و دقت را با تمام توان باید بکار گیریم.

مبارکی تصریح کرد: در افق چشم انداز 1404 هر کدام از ما بایستی نقش مهمی را بر عهده گیریم.

به اعتقاد وی، بندر چابهار از زیباترین مقاصد گردشگری و از قطب های اکوتوریسم در کشور محسوب می شود و گردشگری حلال با محوریت گردشگری فرهنگی نیز از اهداف این سازمان برای پیشرفت فرهنگی و اقتصادی مورد استقبال قرار گرفته است.

وی خطاب به کارشناسان و دست اندرکاران منطقه آزاد چابهار گفت: با وجود برنامه ها و طرح های متعدد گردشگری برای چابهار و تمایل و اقبال خوب مردم و مسوولان، این وظیفه خطیر را باید برعهده گیرید زیرا فرآیندی که از مجموع عوامل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و محیطی این صنعت به وجود می آید رونق اقتصادی، اشتغالزایی، تعاملات فرهنگی گسترده، شکوفایی استعدادها و توسعه پایدار است.

مبارکی با اشاره به اجرا پروژه در دست ساخت مسجد منطقه بیان کرد: این پروژه بزرگ فرهنگی مذهبی با هدف یکپارچگی در برگزاری مناسبت های مذهبی، فرهنگی و هنری و بالا بردن سطح فرهنگی و آموزه های دینی منطقه بایستی هر چه سریعتر تکمیل شود.
۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP