دبیر کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی استان زنجان: جذب سرمایه‌‏گذاری خارجی اولویت کمیسیون صنعت و معدن زنجان است

دبیر کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی استان زنجان: جذب سرمایه‌‏گذاری خارجی اولویت کمیسیون صنعت و معدن زنجان است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از فارس،دبیر کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: جذب سرمایه‏‌گذاری‏‌های خارجی در اولویت برنامه‏‌های کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی استان زنجان قرار دارد.

عبدالحمید فیضی  اظهار داشت: بر اساس پیش‏‌بینی‏‌ها اهداف و عملکرد کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان باید در سال‌جاری نسبت به سال‏‌های گذشته بهتر باشد.

وی با اشاره به اینکه سیاست دولت حمایت جدی از صنعت و معدن است، تاکید کرد: امسال مقرر شده صنایع معدنی استان به ویژه شهرستان زنجان که از ظرفیت بسیار خوبی نیز برخوردار است مورد حمایت واقع شود.

دبیر کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه بر اساس برنامه‏‌ریزی‎‏ها امسال معدن‌کاران استان زنجان مورد حمایت قرار می‏‌گیرند، اضافه کرد: به منظور جذب سرمایه‏‌گذاری خارجی نیز تلاش‏‌های خود را خواهیم کرد.

فیضی با اشاره به اینکه در شورای گفت‏‌وگوی استان نیز در زمینه جذب سرمایه‏‌گذاری خارجی مباحثی مطرح شده است، تصریح کرد: در این شورا راه‏‌ها و ترفندهایی نیز به منظور اجرای این برنامه و هدف مهم پیش‎بینی شده است.

این مسئول با بیان اینکه با جذب سرمایه‏‌گذاری خارجی اقتصاد صنعتی و معدنی استان زنجان رو به رشد خواهد بود، ادامه داد: برگزاری نمایشگاه‎ها و استفاده از تجارب نمایشگاه‏‌های بین‏‌المللی سایر استان‏‌ها نیز کمک موثری برای رشد استان است.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین‏‌المللی معدن و متالوژی در استان زنجان یادآور شد: برگزاری نمایشگاه بین‏‌المللی به زیرساخت‏‌هایی نیاز دارد که باید تامین شده باشد.

دبیر کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه مکان و امکانات نمایشگاه بین‏‌المللی استان زنجان مناسب است، عنوان کرد: این ظرفیت می‏‌تواند در جذب سرمایه‏‌گذاری خارجی موثر باشد.

فیضی با تاکید بر اینکه استان زنجان به تنهایی در برگزاری نمایشگاه بین‎‏المللی نمی‏‌تواند موفق عمل کند، متذکر شد: باید با سایر ارگان‏‌ها از جمله سازمان توسعه تجارت و نمایشگاه بین‏‌المللی تهران همکاری داشته و از آنها راهنمایی‎های لازم را دریافت کند.

این مسئول در پایان اذعان داشت: برگزاری نمایشگاه بین‏‌المللی در سطح بالا سبب جذب سرمایه از سایر استان‏‌ها و کشورها برای استان زنجان در سطح بالا خواهد شد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP